Nasi Mentorzy to aktywni zawodowo praktycy

Najważniejszym aspektem naszych kursów są mentorzy. To co wyróżnia naszych trenerów to potężne doświadczenie praktyczne oraz pasja do przekazywania wiedzy – u nas nie ma miejsca na suchą teorię!
Filtry
Tematyka:
Wszystkie filtry
Piotr Arciszewski
Fullstack Developer
html
css
javascript
bootstrap
Trener i pasjonat kodowania, mąż i tata.
Od ponad 10 lat lat tworzy witryny i aplikacje webowe współpracując z polskimi i zagranicznymi firmami. Jako webmaster zajmuje się backendem, frontendem oraz zapleczem serwerowym, na którym działają wdrażane rozwiązania.
Kamil Bartocha
Test Automation Engineer
python
automatyzacja testów
sql
Specjalista Pythona, fan kaw speciality i zimnych pryszniców.
Test Automation Engineer w Nordea, wcześniej w Sky oraz Software Integration Engineer w Nokii. Absolwent matematyki stosowanej z kilkuletnim doświadczeniem w automatyzowaniu z wykorzystaniem języka Python i towarzyszących mu frameworków.
Mikołaj Leszczuk
QoE Senior Specialist
python
sql
numpy
pandas
matplotib
Innowator w dziedzinie jakości multimedialnych doświadczeń.
Profesor na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Doświadczony specjalista w dziedzinie Quality of Experience (QoE), zajmującym się badaniami i rozwijaniem modeli oceny jakości doświadczeń multimedialnych.
Szymon Budziak
Data Scientist
django
sql
numpy
pandas
matplotlib
Pasjonat programowania, sztucznej inteligencji oraz giełdy.
Data Scientist w Transmission Dynamics Poland. Doświadczony trener w zakresie nauczania osób dorosłych w zakresie programowania Python, Data Science i AI. Aktywny uczestnik wielu Hackatonów i wykładowca w Kole Naukowym BIT AI.
Cezary Wenta
Fullstack Developer
python
sql
Pasjonat programowania i wydarzeń kulturalnych.
Programista Python, php, JS. PHP Developer w Millenium Studio, następnie Frontend oraz Fullstack Developer w Quantoo Sp. z o.o. Ponad 120h doświadczenia w przeciągu ostatnich 24 m-cy zarówno w zakresie nauczania osób dorosłych, jak również w tematyce programowania w języku python oraz SQL. 2 krotny laureat konkursu InfoSukces oraz stypendysta fundacji Lesława Pagi.
Serhii Usatiuk
Senior Software Engineer
javascript
react
Entuzjasta technologii, oddany fan Marvela i świata inżynieryjnych cudów.
Od ponad 9 lat tworzy strony i serwisy internetowe, od 3 lat właściciel własnej agencji interaktywnej. Realizował projekty komercyjne dla największych światowych marek. Eksploruje różnorodne nowe narzędzia stosowane w inżynierii Frontend/Fullstack, takie jak Next.js, Nest.js, Vercel, Netlify, Google Cloud Text-to-Speech czy AWS DynamoDB.
Bartek Bilski
Data Scientist
python
ml
sql
Entuzjasta sztucznej inteligencji, nauki i brazylijskiego jiu jitsu.
Absolwent studiów magisterskich w Data Science na Uniwersytecie w Bath, z zapleczem w matematyce oraz statystyce. Posiada ponad 500 godzin doświadczenia w nauczaniu Data Science. Obecnie pracujący jako Data Scientist w Wielkiej Brytanii.
Michał Czarnota
UI Engineer
javascritp
react
Netflix & React.
UI Engineer w Netflix. 8 lat doświadczenia w obszarze front-endu, z czego ostatnie 5 lat to rozwój poświecony na React. Lider zespołu deweloperskiego, entuzjasta praktykujący czysty kod.
Daniel Delimata
Test Automation Engineer
ISTQB
Selenium
scrum
Pasjonat gier retro, jazdy na rowerze, typografii i systemu LaTeX.
Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w różnych projektach, firmach i modelach programistycznych. Professional Scrum Master™ (PSM I) oraz tester ISTQB (CTAL-Full) (Test Manager, Test Analyst i Technical Test Analyst). Obecnie Senior QA Engineer w Sabre Poland.
Tomasz Buga
Software Quality Engineer
ISTQB
tester automatyzujący
Z pasji trener, technical writer i programista.
Software Development Engineer in Tests (SDET) na codzień pracujący w wiedeńskim start-upie. Pasjonat programowania w językach Java, JavaScript/TypeScript.
Mikołaj Kucharski
Data Science
python
sql
numpy
pandas
matplotlib
seaborn
ml
Entuzjasta brazylijskiego jiu jitsu i książek z zakresu sztucznej inteligencji.
Obecnie Data Engineer w Ernst & Young. Zawodowo zajmuje się zagadnieniami z pogranicza data engineeringu, data science i sztucznej inteligencji w branży konsultingowej. Głównymi narzędziami jego pracy są Python, SQL, pyspark i technologie chmurowe, przede wszystkim Microsoft Azure.
Wacław Łabuda
Tech Lead
javascript
react
html
css
Pasjonat czystego kodu i dobrego UX.
Doświadczony programista front-end, specjalizujący się w Javascript. Obecnie pracuje jako Tech Lead w x-kom i wdraża nowoczesne rozwiązania w e-commerce.
Jakub Wielgus
Software Developer
javascript
react
Fanatyk szeroko pojętego programowania, piłki nożnej i wspinaczki.
Absolwent studiów magisterskich na kierunku informatyka stosowana na Politechnice Krakowskiej. Zajmuje się programowaniem od 15 roku życia. Obecnie pracuje jako software engineer w peoplemore.
Agata Karaśkiewicz
Test Automation Engineer
agile
scrum
Po godzinach ceramik, Mistrz Gry i wielbicielka kultury oraz sztuki japońskiej.
Tester i Scrum Master w jednej osobie. Posiada doświadczenie w procesie formowania zespołów zwinnych i chętnie dzieli się wiedzą w trakcie wykładów. Obecnie pracuje jako Full Stack Test Automation Engineer oraz Scrum Master w jednej z większych instytucji bankowych.
Tomasz Tuleja
Software QA Engineer
Po godzinach instruktor jazdy w MPK.
Karierę rozpoczął w Onwelo, pracując jako Test Analyst oraz Senior Test Analyst w ramach projektów dla największych światowych korporacji. Posiadacz certyfikatu ISTQB oraz Testing Automation Selenium Webdriver + Java. Autor i inicjator wielu materiałów szkoleniowych z zakresu testowania. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Marta Jamróz
Product Designer
Figma
UI
Entuzjastka dobrych praktyk projektowania.
Product Designerka w Netguru. Wcześniej pracowała jako grafik designer w renomowanych agencjach, po czym skierowała swoją karierę w kierunku UI Designu. Jest również wykładowczynią na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunku Product Design.
Magda Kamińska
Senior UX Designer
Figma
ux
badania użytkowników
Fanatyczka podcastów i audiobooków, uwielbia Gwiezdne Wojny i gorzką czekoladę.
Senior UX Designer w Netguru. Projektantka i badaczka doświadczeń użytkownika z wieloletnim doświadczeniem w pracy nad rozwiązaniami cyfrowymi. Zwolenniczka kompleksowego podejścia do doświadczeń użytkowników z przygotowaniem psychologicznym. Współprowadząca podcast Zależy, co?
Lidia Aksiuk
UX Designer
Figma
ux
strategia ux
W wolnym czasie maluje obrazy, projektuje i tworzy biżuterię.
UX Designerka i Researcherką. Prowadzi zajęcia w CodeBrainers oraz na Collegium Da Vinci, współtworze UX Mastermind. Udziela się jako mentor w Design Mentorship, Tech Leaders i Youth Business Poland. Współpracowała z takimi markami jak Volkswagen, Das WeltAuto, Amica, Teva, Olx, Bonprix, Ryłko, Bakoma. W swojej pracy zajmuje się projektowaniem doświadczeń użytkowników oraz optymalizacją produktu. Zgłębia informacje na temat rynku oraz użytkownika, a następnie empatycznie analizuje dane.
Kamil Marczak
UX/UI Designer
Figma
ux
design
Promotor rozwiązań zrównoważonych i skoncentrowanych na człowieku.
UX/UI Designer w Cogision. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w zakresie UX i UI.
Joanna Mokijewska
Product Manager
product management
Entuzjastka nowych technologii, która ceni proste radości życia.
Product Managerka w Allegro, posiadająca wieloletnie doświadczenie biznesowe zdobywane w największych firmach w Polsce tj. Jeronimo Martins czy Carrefour. Absolwentka kierunku Lider Innowacji na Uniwersytecie Koźmińskim.
Jakub Argasiński
Lead Frontend Developer
html
css
javascript
react
W wolnym czasie komponuje muzykę działając w demoscenowej grupie.
Programuje od 20 lat. Zawodowo pracuje mi.in. nad rozwiązaniami IT dla branży lotniczej. Lider zespołu (m.in. w Sabre oraz Flock.aero).
Dawid Brzeski
Front-End BI Developer
Power BI
Power Query
Język DAX
Urodzony orator w obrazowy sposób przekazujący wiedzę.
BI Deweloper i konsultant z 9-letnim doświadczeniem. Przez całą karierę związany z analizą danych. Pracował na projektach dla takich marek jak: P&G, Manchester United czy GN Store Nord. Obecnie pracuje jako Front-End BI Developer w Lingaro. Prywatnie tata i mąż.
Paweł Turek
Business Intelligence Consultant
Power BI
Język DAX
Power Query
Uwielbia pracować z danymi oraz identyfikować powstałe na ich podstawie trendy.
Absolwent Politechniki Warszawskiej, certyfikowany Power BI Data Analyst. Posiada prawie 10-letnie doświadczenie komercyjne. Ekspert w języku DAX i Power Query.

Uczciwie i bez haczyków, za to z pewnością zdobycia pracy.

Formuła Live Coding
Jako jedni z nielicznych prowa-dzimy szkolenie w całości na żywo, w formule live coding, w małych grupach szkoleniowych, ze spo-tkaniami kilka razy w tygodniu(!).
Wsparcie poza zajęciami
Jako jedni z nielicznych prowa-dzimy szkolenie w całości na żywo, w formule live coding, w małych grupach szkoleniowych, ze spo-tkaniami kilka razy w tygodniu(!).
Wsparcie poza zajęciami
Jako jedni z nielicznych prowa-dzimy szkolenie w całości na żywo, w formule live coding, w małych grupach szkoleniowych, ze spo-tkaniami kilka razy w tygodniu(!).
Małgorzata Wojtal
Oprócz potężnej dawki wiedzy, przekazywanej w przystępny sposób, w czasie zajęć odbywało się bardzo dużo ćwiczeń oraz praca nad projektem końcowym, co pozwoliło na natychmiastowe zastosowanie zdobytych wiadomości w praktyce.
Małgorzata Wojtal
UX Designer ver. rozszerzona
Andrzej Kurtycz
Moja opinia na temat szkolenia jest bardzo pozytywna. Szczególnie miło zaskoczył mnie fakt, że mogliśmy wrócić i powtórzyć część zajęć. Decydując się na powtórkę z zajęć i wydłużając jej o kolejny miesiąc, daliście wyraz swojej jakości i profesjonalizmu.
Andrzej Kurtycz
Fullstack Developer Bootcamp
❤️
Natalia Maj
(...) Ogromnie polecam szkołę CodeBrainers, zamierzam do nich wrócić na kolejny kurs.
Natalia Maj
Automatyzacja testów (Python)

Masz pytania? -Chętnie na nie odpowiemy!

Możesz też do nas napisać na adres:
[email protected]

lub skontaktować się telefonicznie
+48 607 999 696