Nasi Mentorzy to aktywni zawodowo praktycy

Najważniejszym aspektem naszych kursów są mentorzy. To co wyróżnia naszych trenerów to potężne doświadczenie praktyczne oraz pasja do przekazywania wiedzy – u nas nie ma miejsca na suchą teorię!
Filtry
Tematyka:
Wszystkie filtry
Piotr Arciszewski
Fullstack Developer
html
css
javascript
bootstrap
Trener i pasjonat kodowania, mąż i tata.
Od ponad 10 lat lat tworzy witryny i aplikacje webowe współpracując z polskimi i zagranicznymi firmami. Jako webmaster zajmuje się backendem, frontendem oraz zapleczem serwerowym, na którym działają wdrażane rozwiązania.
Kamil Bartocha
Test Automation Engineer
python
automatyzacja testów
sql
Specjalista Pythona, fan kaw speciality i zimnych pryszniców.
Test Automation Engineer w Nordea, wcześniej w Sky oraz Software Integration Engineer w Nokii. Absolwent matematyki stosowanej z kilkuletnim doświadczeniem w automatyzowaniu z wykorzystaniem języka Python i towarzyszących mu frameworków.
Mikołaj Leszczuk
QoE Senior Specialist
python
sql
numpy
pandas
matplotib
Innowator w dziedzinie jakości multimedialnych doświadczeń.
Profesor na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Doświadczony specjalista w dziedzinie Quality of Experience (QoE), zajmującym się badaniami i rozwijaniem modeli oceny jakości doświadczeń multimedialnych.
Szymon Budziak
Data Scientist
django
sql
numpy
pandas
matplotlib
Pasjonat programowania, sztucznej inteligencji oraz giełdy.
Data Scientist w Transmission Dynamics Poland. Doświadczony trener w zakresie nauczania osób dorosłych w zakresie programowania Python, Data Science i AI. Aktywny uczestnik wielu Hackatonów i wykładowca w Kole Naukowym BIT AI.
Cezary Wenta
Fullstack Developer
python
sql
Pasjonat programowania i wydarzeń kulturalnych.
Programista Python, php, JS. PHP Developer w Millenium Studio, następnie Frontend oraz Fullstack Developer w Quantoo Sp. z o.o. Ponad 120h doświadczenia w przeciągu ostatnich 24 m-cy zarówno w zakresie nauczania osób dorosłych, jak również w tematyce programowania w języku python oraz SQL. 2 krotny laureat konkursu InfoSukces oraz stypendysta fundacji Lesława Pagi.
Serhii Usatiuk
Senior Software Engineer
javascript
react
Entuzjasta technologii, oddany fan Marvela i świata inżynieryjnych cudów.
Od ponad 9 lat tworzy strony i serwisy internetowe, od 3 lat właściciel własnej agencji interaktywnej. Realizował projekty komercyjne dla największych światowych marek. Eksploruje różnorodne nowe narzędzia stosowane w inżynierii Frontend/Fullstack, takie jak Next.js, Nest.js, Vercel, Netlify, Google Cloud Text-to-Speech czy AWS DynamoDB.
Bartek Bilski
Data Scientist
python
ml
sql
Entuzjasta sztucznej inteligencji, nauki i brazylijskiego jiu jitsu.
Absolwent studiów magisterskich w Data Science na Uniwersytecie w Bath, z zapleczem w matematyce oraz statystyce. Posiada ponad 500 godzin doświadczenia w nauczaniu Data Science. Obecnie pracujący jako Data Scientist w Wielkiej Brytanii.
Michał Czarnota
UI Engineer
javascritp
react
Netflix & React.
UI Engineer w Netflix. 8 lat doświadczenia w obszarze front-endu, z czego ostatnie 5 lat to rozwój poświecony na React. Lider zespołu deweloperskiego, entuzjasta praktykujący czysty kod.
Daniel Delimata
Test Automation Engineer
ISTQB
Selenium
scrum
Pasjonat gier retro, jazdy na rowerze, typografii i systemu LaTeX.
Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w różnych projektach, firmach i modelach programistycznych. Professional Scrum Master™ (PSM I) oraz tester ISTQB (CTAL-Full) (Test Manager, Test Analyst i Technical Test Analyst). Obecnie Senior QA Engineer w Sabre Poland.
Tomasz Buga
Software Quality Engineer
ISTQB
tester automatyzujący
Z pasji trener, technical writer i programista.
Software Development Engineer in Tests (SDET) na codzień pracujący w wiedeńskim start-upie. Pasjonat programowania w językach Java, JavaScript/TypeScript.
Mikołaj Kucharski
Data Science
python
sql
numpy
pandas
matplotlib
seaborn
ml
Entuzjasta brazylijskiego jiu jitsu i książek z zakresu sztucznej inteligencji.
Obecnie Data Engineer w Ernst & Young. Zawodowo zajmuje się zagadnieniami z pogranicza data engineeringu, data science i sztucznej inteligencji w branży konsultingowej. Głównymi narzędziami jego pracy są Python, SQL, pyspark i technologie chmurowe, przede wszystkim Microsoft Azure.
Wacław Łabuda
Tech Lead
javascript
react
html
css
Pasjonat czystego kodu i dobrego UX.
Doświadczony programista front-end, specjalizujący się w Javascript. Obecnie pracuje jako Tech Lead w x-kom i wdraża nowoczesne rozwiązania w e-commerce.
Jakub Wielgus
Software Developer
javascript
react
Fanatyk szeroko pojętego programowania, piłki nożnej i wspinaczki.
Absolwent studiów magisterskich na kierunku informatyka stosowana na Politechnice Krakowskiej. Zajmuje się programowaniem od 15 roku życia. Obecnie pracuje jako software engineer w peoplemore.
Agata Karaśkiewicz
Test Automation Engineer
agile
scrum
Po godzinach ceramik, Mistrz Gry i wielbicielka kultury oraz sztuki japońskiej.
Tester i Scrum Master w jednej osobie. Posiada doświadczenie w procesie formowania zespołów zwinnych i chętnie dzieli się wiedzą w trakcie wykładów. Obecnie pracuje jako Full Stack Test Automation Engineer oraz Scrum Master w jednej z większych instytucji bankowych.
Tomasz Tuleja
Software QA Engineer
Po godzinach instruktor jazdy w MPK.
Karierę rozpoczął w Onwelo, pracując jako Test Analyst oraz Senior Test Analyst w ramach projektów dla największych światowych korporacji. Posiadacz certyfikatu ISTQB oraz Testing Automation Selenium Webdriver + Java. Autor i inicjator wielu materiałów szkoleniowych z zakresu testowania. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Marta Jamróz
Product Designer
Figma
UI
Entuzjastka dobrych praktyk projektowania.
Product Designerka w Netguru. Wcześniej pracowała jako grafik designer w renomowanych agencjach, po czym skierowała swoją karierę w kierunku UI Designu. Jest również wykładowczynią na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunku Product Design.
Magda Kamińska
Senior UX Designer
Figma
ux
badania użytkowników
Fanatyczka podcastów i audiobooków, uwielbia Gwiezdne Wojny i gorzką czekoladę.
Senior UX Designer w Netguru. Projektantka i badaczka doświadczeń użytkownika z wieloletnim doświadczeniem w pracy nad rozwiązaniami cyfrowymi. Zwolenniczka kompleksowego podejścia do doświadczeń użytkowników z przygotowaniem psychologicznym. Współprowadząca podcast Zależy, co?
Lidia Aksiuk
UX Designer
Figma
ux
strategia ux
W wolnym czasie maluje obrazy, projektuje i tworzy biżuterię.
UX Designerka i Researcherką. Prowadzi zajęcia w CodeBrainers oraz na Collegium Da Vinci, współtworze UX Mastermind. Udziela się jako mentor w Design Mentorship, Tech Leaders i Youth Business Poland. Współpracowała z takimi markami jak Volkswagen, Das WeltAuto, Amica, Teva, Olx, Bonprix, Ryłko, Bakoma. W swojej pracy zajmuje się projektowaniem doświadczeń użytkowników oraz optymalizacją produktu. Zgłębia informacje na temat rynku oraz użytkownika, a następnie empatycznie analizuje dane.
Kamil Marczak
UX/UI Designer
Figma
ux
design
Promotor rozwiązań zrównoważonych i skoncentrowanych na człowieku.
UX/UI Designer w Cogision. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w zakresie UX i UI.
Joanna Mokijewska
Product Manager
product management
Entuzjastka nowych technologii, która ceni proste radości życia.
Product Managerka w Allegro, posiadająca wieloletnie doświadczenie biznesowe zdobywane w największych firmach w Polsce tj. Jeronimo Martins czy Carrefour. Absolwentka kierunku Lider Innowacji na Uniwersytecie Koźmińskim.
Jakub Argasiński
Lead Frontend Developer
html
css
javascript
react
W wolnym czasie komponuje muzykę działając w demoscenowej grupie.
Programuje od 20 lat. Zawodowo pracuje mi.in. nad rozwiązaniami IT dla branży lotniczej. Lider zespołu (m.in. w Sabre oraz Flock.aero).
Dawid Brzeski
Front-End BI Developer
Power BI
Power Query
Język DAX
Urodzony orator w obrazowy sposób przekazujący wiedzę.
BI Deweloper i konsultant z 9-letnim doświadczeniem. Przez całą karierę związany z analizą danych. Pracował na projektach dla takich marek jak: P&G, Manchester United czy GN Store Nord. Obecnie pracuje jako Front-End BI Developer w Lingaro. Prywatnie tata i mąż.
Paweł Turek
Business Intelligence Consultant
Power BI
Język DAX
Power Query
Uwielbia pracować z danymi oraz identyfikować powstałe na ich podstawie trendy.
Absolwent Politechniki Warszawskiej, certyfikowany Power BI Data Analyst. Posiada prawie 10-letnie doświadczenie komercyjne. Ekspert w języku DAX i Power Query.

Uczciwie i bez haczyków, za to z pewnością zdobycia pracy.

Formuła Live Coding
Jako jedni z nielicznych prowa-dzimy szkolenie w całości na żywo, w formule live coding, w małych grupach szkoleniowych, ze spo-tkaniami kilka razy w tygodniu(!).
Wsparcie poza zajęciami
Jako jedni z nielicznych prowa-dzimy szkolenie w całości na żywo, w formule live coding, w małych grupach szkoleniowych, ze spo-tkaniami kilka razy w tygodniu(!).
Wsparcie poza zajęciami
Jako jedni z nielicznych prowa-dzimy szkolenie w całości na żywo, w formule live coding, w małych grupach szkoleniowych, ze spo-tkaniami kilka razy w tygodniu(!).
Aneta Lisowska
Szkolenie było prowadzone w sposób profesjonalny, utrzymane na wysokim poziomie merytorycznym. Prowadzący wykazali się dużą wiedzą, którą przekazywali w sposób rzetelny, przystępny i zrozumiały, a jednocześnie interesujący. Zagadnienia teoretyczne były poparte przykładami ich praktycznego wykorzystania.
Aneta Lisowska
UX Designer
Łukasz
Bardzo dobrze zorganizowany kurs dla osób, które chcą poznać podstawy testowania. Zdecydowanie polecam.
Łukasz
Tester Manualny
❤️
Łukasz Wątor
Bardzo merytoryczne zajęcia według metodologii sylabusa ISTQB. Dużo wiedzy, którą można przełożyć na praktykę w pracy testera manualnego
Łukasz Wątor
Tester Manualny

Masz pytania? -Chętnie na nie odpowiemy!

Możesz też do nas napisać na adres:
[email protected]

lub skontaktować się telefonicznie
+48 607 999 696