Web development
Webinar

Warsztaty programowania

Dołącz do praktycznych warsztatów programowania z Piotrem, zakoduj swoją pierwszą stronę i dowiedz się jak uczymy!

 

 • live-coding
 • 100% praktyki
 • dodatkowy bonus

 

Data: 17.01 (środa) w godz. 18:00 - 20:30

 

 

Zakoduj z nami swoje CV!

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem kariery w IT? Zapisz się na nasze warsztaty i sprawdź co będziesz robić w swojej przyszłej pracy jako Fullstack Developer. 

Zakoduj z nami własną stronę przy użyciu HTML i CSS. Dołącz do nas i zobcz, że nie taki diabeł straszny!

html+css
doświadczony mentor
2.5h kodowania
🔥️
Zakoduj z nami swoje CV!

Dlaczego warto dołączyć do kursu i do branży?

Branża IT nadal należy do najbardziej dynamicznych i szybko rozwijających się sektorów. Wysoki popyt na specjalistów IT wynika z jej szerokiego zakresu specjalizacji, obejmującego m.in. UX Design, data science, analizę danych, programowanie front i backend oraz wiele innych dziedzin.
Dofinansowania
Dofinansowania
Piotr Arciszewski
Piotr Arciszewski

Piotr Arciszewski

Od ponad 10 lat lat tworzy witryny i aplikacje webowe współpracując z polskimi i zagranicznymi firmami. Jako webmaster zajmuje się backendem, frontendem oraz zapleczem serwerowym, na którym działają wdrażane rozwiązania.

Piotr Arciszewski
Piotr Arciszewski

Mamy wiele powodów,
dla których warto

01
Aktualne technologie
Nasz program jest stale aktualizowany z udziałem ekspertów z branży, co pozwala uczestnikom być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami. Dzięki temu nasi kursanci zdobywają praktyczne umiejętności zgodne z wymaganiami współczesnego rynku pracy.
02
Wsparcie
Gwarantujemy ciągłe wsparcie naszych kursantów, czy to w zakresie znalezienia odpowiedniego finansowania, powtórki trudniejszych zagadnień poruszanych na kursie czy umożliwienia idywidualnych konsultacji.
03
Kompleksowość
Płacisz jedną cenę, a otrzymujesz pełen zakres korzyści. Nasz kurs Fullstack Developer Bootcamp obejmuje kompleksowe szkolenie, które przygotowuje uczestników do pełnienia roli Fullstack Developera. Nie ma ukrytych kosztów czy dodatkowych opłat.
04
Stosunek jakości do ceny
Oferujemy bardzo dużą ilość godzin zajęć na żywo przy jednoczesnym utrzymaniu rozsądnej ceny kursu. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości szkolenia przy zachowaniu dostępności finansowej, co sprawia, że nasz kurs jest atrakcyjny dla różnorodnej grupy uczestników.
05
Społeczność
Kładziemu duży nacisk na bezpośredni kontakt między kursantami. Tworzymy unikalną społeczność, w której studenci mogą dzielić się doświadczeniem, wymieniać pomysłami i wspierać się nawzajem. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego uczestnika.
06
Career Week
Nasza pomoc nie kończy się poza zakończeniu szkolenia. Weź udział w naszym Career Week, podczas którego weźmiesz udział w warsztatach z rekruterką oraz symulowanych rozmowach rekrutacyjnych.

FAQ

Czy mogę sfinansować kurs w ratach?

Kurs sfinansować możesz zarówno poprzez wpłatę jednorazową (otrzymasz dodatkowy rabat), jak również rozłożyć jego cenę na dogodne raty. W zależności od szkolenia możesz sfinansować go:

 

 • w ratach 0% we współpracującym z nami Alior Banku (do 10 rat 0%);
 • rozłożyć płatność na niskie raty (do 60 rat, od ok. 50 pln/m-c w zależności od szkolenia) - w Alior Banku;
 • skorzystać z opcji “split payment” - bezpośrednio u nas, bez udziału instytucji finansowej;

 

Niezależnie, którą opcję wybierzesz (płatność jednorazowa z rabatem, raty, split payment) - całość formalności załatwisz bez wychodzenia z domu, w całości online.

Czy istnieją opcje dofinansowania do szkoleń?

W zależności od miejsca zamieszkania istnieje wiele możliwości uzyskania dofinansowania do szkoleń - zarówno dla osób fizycznych, jak i firm.

 

Prowadzimy szkolenia od 2018 roku, posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, jak również Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno Szkoleniowych (MSUES), co pozwala nam świadczyć szkolenia dofinansowane zarówno za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych (BUR), jak również ze środków krajowych (m. in. urzędy pracy).

 

Więcej szczegółów odnośnie dofinansowań w roku 2024 oraz kolejnych latach znana będzie na początku 2024 roku.

 

Aby poznać szczegóły aktualnych opcji dofinansowań w miejscu, w którym mieszkasz - po prostu skontaktuj się z nami :)

 


 

Czy oferujecie pomoc po zakończeniu szkolenia?

Nasza pomoc nie kończy się w momencie zakończenia kursu. Również po jego zakończeniu możesz liczyć na nasze wsparcie. Oferujemy zarówno dostęp do materiałów szkoleniowych, nagrań z zajęć, możliwość kontaktu z mentorami, jak również wsparcie  w rozwoju kariery.

 

Po zakończeniu kursu otrzymujesz:

 

 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • bezterminowy dostęp do nagrań oraz materiałów szkoleniowych
 • możliwość kontaktu z mentorami oraz innymi uczestnikami na kanałach na Slacku
 • udział w “career week” dedykowanym dla danego kursu - zajęciach z przygotowania CV oraz warsztatach nt. przygotowania się do rozmów rekrutacyjnych
 • dostęp do community codebrainers - m.in. możliwość udziału w dodatkowych webinarach, zniżki na kolejne szkolenia, imprezy integracyjne, wymiana wiedzy
 • polecenia do współpracujących z nami firmami oraz oferty pracy na naszych kanałach na Slacku


 

Czy zajęcia są nagrywane?

Wszystkie zajęcia w których bierzesz udział on-line są nagrywane tak, abyś miał do nich dostęp również w późniejszym terminie i mógł bez problemu wrócić do omawianej tematyki.

 

Nagrania dostępne są dla uczestników danej grupy oraz prowadzących - nie udostępniamy ich nikomu innemu.


 

Czy na kursie są zajęcia na żywo?

W odróżnieniu od większości szkół, gdzie kursy prowadzone są głównie w formie wcześniej przygotowanych nagrań (bez kontaktu na żywo), nasze zajęcia prowadzimy na żywo, w małych grupach, w formie wirtualnej klasy (lub stacjonarnie, jeśli zapisałeś się na nasz kurs stacjonarny).

 

Daje to już podczas kursu możliwość nauki w formule live coding, ze wsparciem prowadzącego podczas zajęć.

Najbliższe edycje

Masz pytania? -Chętnie na nie odpowiemy!

Możesz też do nas napisać na adres:
[email protected]

lub skontaktować się telefonicznie
+48 607 999 696