Testowanie oprogramowania
Kurs

Tester Automatyzujący

Przygotuj się do pracy na stanowisku testera oprogramowania zgodnie z ISTQB oraz naucz się automatyzować testy oprogramowania z użyciem języka Python.

 

 • ponad 120 godzin nauki (w tym 75h z trenerem) 
 • małe grupy szkoleniowe
 • automatyzujacja testów (Python)

Zdobądź umiejętności które wyróżnią Cię na rynku!

Podczas naszego ok.2,5 miesięcznego szkolenia, w kompleksowy sposób nauczysz się samodzielnego projektowania przypadków testowych, wykonywania testów i ich raportowania, a także automatyzacji testów z wykorzystaniem najpopularniejszych na rynku narzędzi testerskich takich jak Selenium, Pytest i Postman oraz języka Python.

100% na żywo
Kompleksowy program
Doświadczony mentor
🔥️
Zdobądź umiejętności które wyróżnią Cię na rynku!
Ocena szkolenia
4,7/5
Zajęć na żywo
75
Godzin nauki
120

Zostań testerem automatyzującym!

Na rynku pracy rośnie zapotrzebowanie na testy automatyczne. Wykorzystaj szansę, zdobądź nowe umiejętności i zacznij pracować jako Test Automation Engineer.

Od podstaw
Nasz kurs kompleksowo przeprowadzi Cię przez zagadnienia z tematyki Testowania Manualnego oraz Automatyzacji testów w Pythonie.
Pełen pakiet
Intensywny program
3-miesięczny program pozwoli Ci rozwinąć swoje umiejętności i poznać narzędzia potrzebne do pracy jako Tester Automatyzujący.
Pewny rozwój
Ćwiczenia i praktyka
Skupiamy się na nauce poprzez praktykę. Nowej wiedzy uczysz się na podstawie realnych przykładów i problemów.
Praktyczna wiedza

Nauka poprzez praktykę!

Postawiliśmy na praktyczne przykłady i projekty wzięte z codziennej pracy testera! Całość kursu zorganizowana została zarówno w formie inspirujących wykładów, jak i praktycznych warsztatów - co oznacza, że nowej wiedzy uczysz się na podstawie realnych przykładów i problemów

Wprowadzenie do testowania

Dowiesz się, jak w praktyce wytwarzane jest oprogramowanie oraz dlaczego tak istotna jest praca testera. Poznasz cykl życia oprogramowania i techniki jego wytwarzania.

Przykładowe ćwiczenia:
 • testowanie statyczne i dynamiczne
 • 7 zasad testowania
 • cykl życia oprogramowania i techniki wytwarzania (SDLC)
Techniki testowania i projektowanie testów

Poznasz teorię testów oraz techniki testowania oprogramowania. Nauczysz się projektować własne strategie i scenariusze testowe. Dowiesz się, jak tworzyć dokumentację testów i raportować błędy.

Przykładowe ćwiczenia:
 • poziomy i typy testów, wybór techniki testowania
 • testowanie czarno i biało-skrzynkowe
 • analiza ryzyka, funkcjonalności i dane testowe
 • klasy równoważności, wartości brzegowe
 • projektowanie testów, dokumentacja, pisanie przypadków testowych
 • raportowanie błędów (jira, redmine, testrail)
 • dobre praktyki i usprawniene procesu testowego
Narzędzia testerskie i ich wykorzystanie w praktyce

Nauczysz się korzystać z najpopularniejszych narzędzi testerskich w praktyce. Dowiesa się, jak tworzyć własne harmonogramy i scenariusze testów - na bazie realnych przykładów i projektów – z wykorzystaniem najpopularniejszych narzędzi testerskich oraz pod nadzorem doświadczonych mentorów.

Przykładowe ćwiczenia:
 • generowanie danych testowych
 • testy webserwisów oraz testy wydajnościowe
 • podstawy HTTP, testowanie REST API, SOAP UI i Postman
 • testowanie UI, BD, JMeter
 • Test Management Tools, Bug Tracking Tools
 • zarządzanie testami, incydentami, zmianą, konfiguracją
Programowanie w Pythonie

Poznasz od podszewki język Python, zgłębiając instalację modułów, pracę z plikami, manipulację typami danych i zmiennymi. Opanujesz wyrażenia warunkowe, obsługę wyjątków, operacje na tekście i liczbach oraz operacje na listach i pętle, umożliwiając wybieranie elementów i przeglądanie danych

Przykładowe ćwiczenia:
 • instalacja VSC
 • stworzenie programu do modyfikacji danych
Automatyzacja testów w języku Python (Pytest)

Zaczniesz automatyzować testy z wykorzystaniem PyTest. Opanujesz sztukę tworzenia asercji oraz pisania i uruchamiania testów w środowisku IDE. Dowiesz się, jak uruchamiać testy z linii komend, wykorzystywać debugging oraz moduł requests do automatyzacji API (REST). Zyskasz także wiedzę na temat podstaw HTTP oraz kodów odpowiedzi, otwierając drzwi do profesjonalnego testowania oprogramowania.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Przetestuj poprawność odpowiedzi na żądania HTTP oraz działanie podstawowych metod, takich jak GET, POST, PUT lub DELETE.
Testowanie API w praktyce

Praktyczne testowanie API pozwoli Ci zrozumieć działanie narzędzi takich jak Postman oraz technologii jak SOAP, REST czy GraphQL. Poznasz podstawy tworzenia requestów i korzystania z autoryzacji, a także wykorzystanie Postman Monitor.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Wybierz publiczne API (np. zasoby dostępne na stronie internetowej, jak API GitHub) i stwórz kolekcję requestów w narzędziu Postman.
Testy aplikacji webowych za pomocą Selenium

Dowiesz się, jak efektywnie wyszukiwać i interagować z elementami na stronie, pobierać oraz przetwarzać dane. Opanuj tworzenie i używanie wzorca POM (page object model) oraz poznaj dodatkowe narzędzia, takie jak Selenide, Selenium Grid, Cucumber, Serenity czy Allure.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Wybierz prostą stronę internetową i stwórz test automatyczny za pomocą Selenium, który będzie symulował interakcję użytkownika.
Wybierz jak najlepsi

Dodatkowe korzyści w ramach naszego kursu:

Ponad 120h nauki 👨‍💻
W tym 75 godzin na żywo (on-line) w formie inspirujących wykładów i praktycznych warsztatów. Dodatkowo ćwiczenia i zadania domowe z zakresu testowania oprogramowania.
Dogodna formuła 💻
Zajęcia prowadzimy w formule wieczorowo-weekendowej, gdyż jest to najbardziej efektywna forma nauki. Dzięki temu bez problemu połączysz obecną pracę / studia, z nauką na kursie.
Mała grupa i 100% na żywo 🔥
Nasze kursy prowadzimy w całości online na żywo. Nie są to nagrania, a prawdziwe zajęcia w małej grupie. Zadawaj pytania i otrzymuj odpowiedzi na bieżąco. Stawiamy na bezpośredni kontakt!
Wspólny kanał nauki 👬
Wymiana wiedzy z mentorami oraz kursantami i absolwentami na dedykowanych grupach na Slacku. Dostęp do dodatkowych wydarzeń, ofert pracy, wymiana kontaktów.
Dostęp na całe życie ♾️
Dożywotni dostęp do nagrań z zajęć 'live' i materiałów, dzięki któremu możesz do nich wracać w dowolnym momencie, aby utrwalać wiedzę lub rozwijać nowe umiejętności.
Certyfikat + suplement 💼
Certyfikat ukończenia szkolenia wraz ze szczegółowym suplementem opisującym zakres zdobytej wiedzy oraz nabyte kompetencje i umiejętności. Również w języku angielskim i w wersji papierowej.

Mamy wiele powodów,
dla których warto

01
Dogodne finansowanie
Nasze szkolenia możesz sfinansować zarówno płacąc z góry, jak również rozkładając ich cenę na dogodne raty 0% (w tym niskie raty od kilkudziesięciu PLN/m-c). Współpracujemy również z wieloma programami oraz urzędami pracy.
02
Łączenie pracy z nauką
Wszystkie nasze zajęcia odbywają się w dogodnych terminach – wieczorami i w weekendy. Nie musisz porzucać swoje życia, aby pogodzić obecną pracę z nauką nowych umiejętności.
03
Mentorzy - praktycy
Twoimi trenerami będą praktycy w tym, czego uczą. U nas nie znajdziesz „szkoleniowców-etatowców” – każdy z naszych prowadzących pracuje na co dzień w branży i posiada wieloletnie praktyczne doświadczenie.
04
Aktualne programy zajęć
Nasze programy są stale aktualizowane z udziałem ekspertów z branży, co pozwala być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami. Na kursie uczysz się zgodnie z najnowszą wersją syllabusa ISTQB 4.0 (2023).
05
Stosunek jakości do ceny
Oferujemy bardzo dużą ilość godzin zajęć na żywo przy jednoczesnym utrzymaniu rozsądnej ceny kursu. Nie ma ukrytych kosztów czy dodatkowych opłat. Uczysz się na żywo, a nie z nagrań, jak w sporej części innych szkół.
06
Wsparcie | Career Week
Nasza pomoc nie kończy się po zakończeniu szkolenia. Weź udział w naszym Career Week, podczas którego weźmiesz udział w warsztatach z rekruterką oraz symulowanych rozmowach rekrutacyjnych. Tworzymy również unikalną społeczność, spotykając się nie tylko na kursie, ale również na spotkaniach „na piwie”.

Poznaj twórców kursu
i przyszłych mentorów

Zawsze stawiamy na jakość naszych szkoleń. Pomagają nam w tym nasi mentorzy. To co wyróżnia naszych trenerów to potężne doświadczenie praktyczne oraz pasja do przekazywania wiedzy – u nas nie ma miejsca na suchą teorię!

Dlaczego warto dołączyć do kursu i do branży?

Branża IT nadal należy do najbardziej dynamicznych i szybko rozwijających się sektorów. Wysoki popyt na specjalistów IT wynika z jej szerokiego zakresu specjalizacji, obejmującego m.in. UX Design, data science, analizę danych, programowanie front i backend oraz wiele innych dziedzin.
Dofinansowania
Dofinansowania
Zadowolonych absolwentów
1195+
Lat doświadczenia
5
Absolwentów poleciłoby nasz kurs
93%

Finansowanie kursów - mamy na to sposób

Zdajemy sobie sprawę, że kurs programowania to inwestycja w siebie i swoją przyszłość, dlatego oferujemy wiele dogodnych możliwości sfinansowania Twojego szkolenia.

FAQ

Czy mogę sfinansować kurs w ratach?

Kurs sfinansować możesz zarówno poprzez wpłatę jednorazową (otrzymasz dodatkowy rabat), jak również rozłożyć jego cenę na dogodne raty. W zależności od szkolenia możesz sfinansować go:

 

 • w ratach 0% we współpracującym z nami Alior Banku (do 10 rat 0%);
 • rozłożyć płatność na niskie raty (do 60 rat, od ok. 50 pln/m-c w zależności od szkolenia) - w Alior Banku;
 • skorzystać z opcji “split payment” - bezpośrednio u nas, bez udziału instytucji finansowej;

 

Niezależnie, którą opcję wybierzesz (płatność jednorazowa z rabatem, raty, split payment) - całość formalności załatwisz bez wychodzenia z domu, w całości online.

Czy istnieją opcje dofinansowania do szkoleń?

W zależności od miejsca zamieszkania istnieje wiele możliwości uzyskania dofinansowania do szkoleń - zarówno dla osób fizycznych, jak i firm.

 

Prowadzimy szkolenia od 2018 roku, posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, jak również Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno Szkoleniowych (MSUES), co pozwala nam świadczyć szkolenia dofinansowane zarówno za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych (BUR), jak również ze środków krajowych (m. in. urzędy pracy).

 

Więcej szczegółów odnośnie dofinansowań w roku 2024 oraz kolejnych latach znana będzie na początku 2024 roku.

 

Aby poznać szczegóły aktualnych opcji dofinansowań w miejscu, w którym mieszkasz - po prostu skontaktuj się z nami :)

 


 

Czy oferujecie pomoc po zakończeniu szkolenia?

Nasza pomoc nie kończy się w momencie zakończenia kursu. Również po jego zakończeniu możesz liczyć na nasze wsparcie. Oferujemy zarówno dostęp do materiałów szkoleniowych, nagrań z zajęć, możliwość kontaktu z mentorami, jak również wsparcie  w rozwoju kariery.

 

Po zakończeniu kursu otrzymujesz:

 

 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • bezterminowy dostęp do nagrań oraz materiałów szkoleniowych
 • możliwość kontaktu z mentorami oraz innymi uczestnikami na kanałach na Slacku
 • udział w “career week” dedykowanym dla danego kursu - zajęciach z przygotowania CV oraz warsztatach nt. przygotowania się do rozmów rekrutacyjnych
 • dostęp do community codebrainers - m.in. możliwość udziału w dodatkowych webinarach, zniżki na kolejne szkolenia, imprezy integracyjne, wymiana wiedzy
 • polecenia do współpracujących z nami firmami oraz oferty pracy na naszych kanałach na Slacku


 

Czy zajęcia są nagrywane?

Wszystkie zajęcia w których bierzesz udział on-line są nagrywane tak, abyś miał do nich dostęp również w późniejszym terminie i mógł bez problemu wrócić do omawianej tematyki.

 

Nagrania dostępne są dla uczestników danej grupy oraz prowadzących - nie udostępniamy ich nikomu innemu.


 

Czy na kursie są zajęcia na żywo?

W odróżnieniu od większości szkół, gdzie kursy prowadzone są głównie w formie wcześniej przygotowanych nagrań (bez kontaktu na żywo), nasze zajęcia prowadzimy na żywo, w małych grupach, w formie wirtualnej klasy (lub stacjonarnie, jeśli zapisałeś się na nasz kurs stacjonarny).

 

Daje to już podczas kursu możliwość nauki w formule live coding, ze wsparciem prowadzącego podczas zajęć.

Masz pytania? -Chętnie na nie odpowiemy!

Możesz też do nas napisać na adres:
[email protected]

lub skontaktować się telefonicznie
+48 607 999 696