Testowanie oprogramowania
Kurs
6/2024

Automatyzacja testów (Python)

Rozwiń swoje kwalifikacje i zdobądź nowe umiejętności z zakresu automatyzacji testów!

 

 • 33h czystej praktyki z trenerem!
 • praktyczne przykłady i zadania
 • dla Testerów Manualnych

 

Kurs
Testowanie oprogramowania
Automatyzacja testów (Python)
Start:
25.06.2024
Czas trwania:
3 tygodnie
Lokalizacja:
Online (na żywo)
Rodzaj kursu:
wieczorowo - weekendowy

Opanuj automatyzację w 3 tygodnie!

Przygotuj się na intensywną praktykę z naszym kursem Automatyzacji testów w Pythonie. Pod okiem naszego doświadczonego mentora opanujesz m.in narzędzia i technik automatyzacji testów. Przećwiczysz testowanie API i aplikacji webowych, zdobywając praktyczne umiejętności, które podniosą Twoje kwalifikacje na rynku IT. 

Automatyzacja w Pythonie
100% zajęć na żywo
Małe grupy
🔥️
Opanuj automatyzację w 3 tygodnie!
Ilość godzin na żywo
33
Ocena kursu
4,9/5
Łącznie godzin nauki
50

Wejdź na wyższy poziom!

Wejdź na wyższy level i naucz się pisac programy w Pythonie, które sprawdzają zgodność oprogramowania z jego specyfikacją.

Zaoszczędź czas i "deleguj" wyłapywanie bugów technologii.

Dla Testerów Manualnych
Szkolenie przeznaczone jest dla testerów manualnych, którzy chcą rozbudować swój warsztat i ułatwić sobie pracę poprzez automatyzację powtarzalnych czynności.
Poszerzenie wiedzy
Zaoszczędź swój czas
Początkowy nakład pracy na przygotowanie testów zwraca się z nawiązką w dłuższej perspektywie, gdy można uniknąć nudnego "przeklikiwania" się po raz kolejny przez te same ekrany. Dzięki temu będziesz bardziej wydajny i nie popadniesz w rutynę.
Efektywność
Poznaj dobre praktyki
Podczas kursu doświadczony mentor z branży przekaże Ci dobre praktyki dotyczące przygotowywania testów integracyjnych i systemowych.
Nauka z praktykami

Jakie umiejętności zdobędziesz?

Opanuj jeden z najbardziej uniwersalnych języków w branży IT - Python. To nie tylko łatwy w nauce i używaniu, ale również niezwykle wszechstronny. Poznaj sprawdzone praktyki testowe i stwórz swój pierwszy automatyczny test, wykorzystując Selenium i Pythona!

Programowanie w Pythonie

Poznasz od podszewki język Python, zgłębiając instalację modułów, pracę z plikami, manipulację typami danych i zmiennymi. Opanujesz wyrażenia warunkowe, obsługę wyjątków, operacje na tekście i liczbach oraz operacje na listach i pętle, umożliwiając wybieranie elementów i przeglądanie danych.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Stwórz program, który pobierze od użytkownika zdanie i zamieni wszystkie litery na duże lub małe litery. Następnie wyświetl to zmodyfikowane zdanie.
Automatyzacja testów w języku Python (Pytest)

Zaczniesz automatyzować testy z wykorzystaniem PyTest. Opanujesz sztukę tworzenia asercji oraz pisania i uruchamiania testów w środowisku IDE. Dowiesz się, jak uruchamiać testy z linii komend, wykorzystywać debugging oraz moduł requests do automatyzacji API (REST). Zyskasz także wiedzę na temat podstaw HTTP oraz kodów odpowiedzi, otwierając drzwi do profesjonalnego testowania oprogramowania.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Przetestuj poprawność odpowiedzi na żądania HTTP oraz działanie podstawowych metod, takich jak GET, POST, PUT lub DELETE.
Testowanie API w praktyce

Praktyczne testowanie API pozwoli Ci zrozumieć działanie narzędzi takich jak Postman oraz technologii jak SOAP, REST czy GraphQL. Poznasz podstawy tworzenia requestów i korzystania z autoryzacji, a także wykorzystanie Postman Monitor.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Wybierz publiczne API (np. zasoby dostępne na stronie internetowej, jak API GitHub) i stwórz kolekcję requestów w narzędziu Postman.
Testy aplikacji webowych za pomocą Selenium

Dowiesz się, jak efektywnie wyszukiwać i interagować z elementami na stronie, pobierać oraz przetwarzać dane. Opanuj tworzenie i używanie wzorca POM (page object model) oraz poznaj dodatkowe narzędzia, takie jak Selenide, Selenium Grid, Cucumber, Serenity czy Allure.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Wybierz prostą stronę internetową i stwórz test automatyczny za pomocą Selenium, który będzie symulował interakcję użytkownika.
Wybierz jak najlepsi

Dodatkowe korzyści w ramach naszego kursu:

Na żywo (on-line) 👨‍💻
Nasze kursy prowadzimy w formule on-line (na żywo, w formie wirtualnej klasy). Nie są to nagrania, a prawdziwe zajęcia w małej grupie, oparte o pracę projektową tak - jak w prawdziwej branży IT.
Sprawdzona formuła 💻
Ucz się w formule wieczorowo-weekendowej i poczuj, jak wiedza otacza Cię na co dzień. Jest to sprawdzona i najlepsza forma nauki.
Live coding 🔥
Ucz się w formule live-coding! Szybko i efektywnie zdobywaj praktyczne umiejętności w naszych kameralnych grupach szkoleniowych pod okiem doświadczonego mentora.
Dostęp na całe życie ♾️
Dożywotni dostęp do nagrań z zajęć 'live' i materiałów to gwarancja, że Twoja inwestycja zawsze będzie się opłacać. Możesz do nich wracać w dowolnym momencie, aby utrwalać wiedzę lub rozwijać nowe umiejętności.
Małe grupy 👍
Nasze grupy szkoleniowe są jednymi z najmniejszych na rynku i liczą 10-12 osób. Pozwala to lepiej i efektywniej przyswajać wiedzę.
Dogodne finansowanie 💰
Oferujemy wiele możliwości sfinansowania naszego szkolenia. Od rat 0%, przez finansowanie z Urzędu Pracy po dofinansowania w ramach regionalnych projektów unijnym.
Najbliższa edycja już za 13 dni! 🚀
Natalia Maj
Szkoła podeszła do kursu bardzo profesjonalnie. Zajęcia były prowadzone w bardzo kontaktowy dla uczestników sposób, prowadzący byli dla nas bardzo interaktywni co przerodziło się na zdecydowanie wyższy stopień zapamiętywania praktycznych części kursu. Ogromnie polecam szkołę CodeBrainers, zamierzam do nich wrócić na kolejny kurs.
Natalia Maj
Automatyzacja testów (Python)

Mamy wiele powodów,
dla których warto

01
Stawiamy na praktykę
Jako jedni z nielicznych prowadzimy szkolenie w całości na żywo, w formule Live Coding, w małych grupach szkoleniowych, ze spotkaniami kilka razy w tygodniu.
02
Wsparcie mentorów
Nasze kanały na Slacku są otwarte na kontakt z mentorami nawet poza godzinami zajęć. To idealne miejsce do zadawania pytań i kontynuowania rozmów.
03
Dodatkowe zadania i ćwiczenia
Na kursie będziesz tworzył własne projekty pod okiem prowadzących. Zapisując się weź pod uwagę, że poza zajęciami będą dodatkowe zadania i ćwiczenia. Konieczne będzie poświęcenie ok 4-8h tygodniowo na pracę własną.
04
Dedykowany kanał na Slacku
Na dedykowanym kanale na Slacku będziesz mógł nie tylko komunikować sie z mentorami, ale znajdziesz tam również oferty pracy i informacje o dofinansowaniach.

Poznaj twórców kursu
i przyszłych mentorów

Zawsze stawiamy na jakość naszych szkoleń. Pomagają nam w tym nasi mentorzy. To co wyróżnia naszych trenerów to potężne doświadczenie praktyczne oraz pasja do przekazywania wiedzy – u nas nie ma miejsca na suchą teorię!

Najbliższe edycje

Kurs
Testowanie oprogramowania
Automatyzacja testów (Python)
Termin
25-06-2024
Czas nauki
3 tygodnie
Lokalizacja
Online (na żywo)

Dlaczego warto dołączyć do kursu i do branży?

Branża IT nadal należy do najbardziej dynamicznych i szybko rozwijających się sektorów. Wysoki popyt na specjalistów IT wynika z jej szerokiego zakresu specjalizacji, obejmującego m.in. UX Design, data science, analizę danych, programowanie front i backend oraz wiele innych dziedzin.
Dofinansowania
Dofinansowania
Zadowolonych absolwentów
1195+
Lat doświadczenia
5
Absolwentów poleciłoby nasz kurs
93%

Finansowanie kursów - mamy na to sposób

Zdajemy sobie sprawę, że kurs programowania to inwestycja w siebie i swoją przyszłość, dlatego oferujemy wiele dogodnych możliwości sfinansowania Twojego szkolenia.

FAQ

Czy mogę sfinansować kurs w ratach?

Kurs sfinansować możesz zarówno poprzez wpłatę jednorazową (otrzymasz dodatkowy rabat), jak również rozłożyć jego cenę na dogodne raty. W zależności od szkolenia możesz sfinansować go:

 

 • w ratach 0% we współpracującym z nami Alior Banku (do 10 rat 0%);
 • rozłożyć płatność na niskie raty (do 60 rat, od ok. 50 pln/m-c w zależności od szkolenia) - w Alior Banku;
 • skorzystać z opcji “split payment” - bezpośrednio u nas, bez udziału instytucji finansowej;

 

Niezależnie, którą opcję wybierzesz (płatność jednorazowa z rabatem, raty, split payment) - całość formalności załatwisz bez wychodzenia z domu, w całości online.

Czy istnieją opcje dofinansowania do szkoleń?

W zależności od miejsca zamieszkania istnieje wiele możliwości uzyskania dofinansowania do szkoleń - zarówno dla osób fizycznych, jak i firm.

 

Prowadzimy szkolenia od 2018 roku, posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, jak również Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno Szkoleniowych (MSUES), co pozwala nam świadczyć szkolenia dofinansowane zarówno za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych (BUR), jak również ze środków krajowych (m. in. urzędy pracy).

 

Więcej szczegółów odnośnie dofinansowań w roku 2024 oraz kolejnych latach znana będzie na początku 2024 roku.

 

Aby poznać szczegóły aktualnych opcji dofinansowań w miejscu, w którym mieszkasz - po prostu skontaktuj się z nami :)

 


 

Czy oferujecie pomoc po zakończeniu szkolenia?

Nasza pomoc nie kończy się w momencie zakończenia kursu. Również po jego zakończeniu możesz liczyć na nasze wsparcie. Oferujemy zarówno dostęp do materiałów szkoleniowych, nagrań z zajęć, możliwość kontaktu z mentorami, jak również wsparcie  w rozwoju kariery.

 

Po zakończeniu kursu otrzymujesz:

 

 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • bezterminowy dostęp do nagrań oraz materiałów szkoleniowych
 • możliwość kontaktu z mentorami oraz innymi uczestnikami na kanałach na Slacku
 • udział w “career week” dedykowanym dla danego kursu - zajęciach z przygotowania CV oraz warsztatach nt. przygotowania się do rozmów rekrutacyjnych
 • dostęp do community codebrainers - m.in. możliwość udziału w dodatkowych webinarach, zniżki na kolejne szkolenia, imprezy integracyjne, wymiana wiedzy
 • polecenia do współpracujących z nami firmami oraz oferty pracy na naszych kanałach na Slacku


 

Czy zajęcia są nagrywane?

Wszystkie zajęcia w których bierzesz udział on-line są nagrywane tak, abyś miał do nich dostęp również w późniejszym terminie i mógł bez problemu wrócić do omawianej tematyki.

 

Nagrania dostępne są dla uczestników danej grupy oraz prowadzących - nie udostępniamy ich nikomu innemu.


 

Czy na kursie są zajęcia na żywo?

W odróżnieniu od większości szkół, gdzie kursy prowadzone są głównie w formie wcześniej przygotowanych nagrań (bez kontaktu na żywo), nasze zajęcia prowadzimy na żywo, w małych grupach, w formie wirtualnej klasy (lub stacjonarnie, jeśli zapisałeś się na nasz kurs stacjonarny).

 

Daje to już podczas kursu możliwość nauki w formule live coding, ze wsparciem prowadzącego podczas zajęć.

Masz pytania? -Chętnie na nie odpowiemy!

Możesz też do nas napisać na adres:
[email protected]

lub skontaktować się telefonicznie
+48 607 999 696