ZOSTAŃ TESTEREM

Dołącz do naszych kursów testera manualnego i automatyzującego.

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO KURSU:


Pożądany zawód

Tester oprogramowania jest jednym z najbardziej pożądanych zawodów w IT, na co wskazuje duża ilość ofert pracy oraz wysokie zarobki kształtujące się na poziomie do ok. 9 000 pln na stanowisku Juniora i do ok. 23 000 pln na stanowisku Seniora (dane z nofluffjobs.pl).

Unikalna okazja do rozwoju

Podczas naszych kursów możesz nauczyć się nie tylko testowania manualnego, ale również automatyzacji testów, co zwiększa Twoje szanse na bardziej atrakcyjne oferty pracy i wyższe zarobki.

Sprawdzone szkolenie

1000+ zadowolonych kursantów (od 2018 r.)
średnia ocena szkolenia: 4,6 / 5,0 (950+ ocen)
doświadczeni prowadzący - mentorzy praktycy z branży

DLACZEGO MY:


Nasz kurs jako JEDYNY NA RYNKU odbywa się w trybie hybrydowym (online + stacjonarnie),
pozwalającym połączyć systematyczność i elastyczność nauki z dotychczasową pracą / studiami.

MAŁE GRUPY SZKOLENIOWE

Ucz się w najmniejszych na rynku grupach szkoleniowych (max. 8-12 osób), z podejściem nastawionym na rozwój indywidualnych umiejętności.

NAUKA POPRZEZ PRAKTYKĘ

Zdobywaj wiedzę poprzez pracę na realnych projektach i przykładach, dzięki którym z łatwością wdrożysz się w specyfikę pracy testera.

Opieka mentora

Kontaktuj się z prowadzącym również poza zajęciami - m.in. w ramach dedykowanych dla grupy kanałów na Slacku.

Tryb wieczorowo-weekendowy

Połącz obecną pracę / studia z nauką dzięki jedynej na rynku formule wieczorowo-weekendowej.

BRAK NAPOMPOWANYCH SZTUCZNIE GODZIN

Koncentruj się na istotnych treściach i umiejętnościach - wykorzystaj do maksimum swój czas poświęcony na naukę.

ZGODNIE Z METODOLOGIĄ ISTQB

Ucz się zgodnie z metodologią ISTQB, która pozwoli Ci po zakończeniu kursu podejść do międzynarodowego, certyfikowanego egzaminu.


Spędziliśmy wiele godzin, aby stworzyć nasze autorskie programy szkoleń, pozwalające z powodzeniem rozpocząć pracę w branży IT.

Podczas naszych kursów nauczysz się testowania manualnego oraz automatyzacji testów.
Wyjątkowa formuła hybrydowa (online + stacjonarnie) naszych kursów sprawia, że czujesz jak nowa wiedza otacza Cię na co dzień,
a spotkania stacjonarne pomagają lepiej przyswoić więdzę.


PODCZAS NASZEGO SZKOLENIA:


nauczysz się jak wygląda cykl zycia oprogramowania

dowiesz się dlaczego testowanie jest tak istotne;

poznasz teorię testów oraz techniki testowania oprogramowania;

nauczysz się projektować własne strategie i scenariusze testowe;

dowiesz się, jak tworzyć dokumentację testów i raportować błędy;

poznasz w praktyce najpopularniejsze narzędzia testerskie;

dowiesz się, jak wygląda zarządzanie projektami IT (Agile / Scrum);

całość zgodnie z metodologią ISTQB;

Wprowadzenie do testowania, rozwój projektu, dlaczego testowanie jest niezbędne, kompetencje i ścieżka kariery testera, umiejętności i specjalizacje.
Cykl życia oprogramowania i techniki jego wytwarzania, model wodospadu (Waterfall), model V, wprowadzenie w Scrum i Agile.
Typy i poziomy testów, priorytety, weryfikacja i walidacja, testowanie statyczne, czarnoskrzynkowe, biało-skrzynkowe, organizacja i metodologia testowania, analiza ryzyka, funkcjonalność i dane testowe, usprawnianie procesu testowego. Statyczne techniki testowania, equivalence partitioning, analiza wartości brzegowych, statement coverage, testowanie par, wybór techniki testowania.
Planowanie badań testowych, analiza i projektowanie testów, techniki projektowania testów, analiza teoretycznych niuansów badań. Tworzenie dokumentacji testowej, raportowanie błędów (jira, redmine, testrail, testlink).
Generowanie danych testowych, testy webserwisów oraz testy wydajnościowe, podstawy HTTP, testowanie REST API, SOAP UI, Postman, testowanie backend, testowanie UI, BDD, JMeter, Test Management Tools, Bug Tracking Tools. Zarządzanie testami, proces zarządzania incydentami, zarządzanie zmianą oraz zarządzanie konfiguracją.
Czym jest zwinność - fakty i mity, zarządzanie projektem, a jego realizacja, zwinne metodyki zarządzania projektami, Agile i Scrum, a praca testera.
Wprowadzenie do automatyzacji testów funkcjonalnych.

Możliwość kontynuowania nauki na testera automatyzującego (Java lub Python).

TERMINY


Duża ilość godzin nauki na żywo oraz doświadczeni specjaliści z branży sprawiają, że nasze szkolenia to najlepszy dla Ciebie wybór (cena / jakość) spośród szkoleń oferowanych na rynku.

Wybierz kurs Testera Manualnego od podstaw (zgodnie z ISTQB) lub od razu kurs Testera Automatyzującego (Java lub Python).

Raty 0%

TESTER MANUALNY

3 190 pln


 • Lokalizacja:
  Kraków
 • Start:
  26.10.2023 r.
 • Liczba godzin / z trenerem:
  70 / 45 h
 • Poziom:
  od podstaw
 • Tryb:
  wieczorowo-weekendowy
  hybrydowy
  (online + stacjonarnie)
APLIKUJ

Dowiedz się więcej

Raty 0%

TESTER AUTOMATYZUJACY
(manualny + Python)

5 140 pln


 • Lokalizacja:
  Kraków
 • Start:
  26.10.2023 r.
  (ostatnie miejsca)
 • Liczba godzin / z trenerem:
  120 / 75 h
 • Poziom:
  od podstaw
 • Tryb:
  wieczorowo-weekendowy
  hybrydowy
  (online + stacjonarnie)
APLIKUJ

Dowiedz się więcej

Raty 0%

TESTER MANUALNY

3 190 pln


 • Lokalizacja:
  Warszawa
 • Start:
  14.12.2023 r.
 • Liczba godzin / z trenerem:
  70 / 45 h
 • Poziom:
  od podstaw
 • Tryb:
  wieczorowo-weekendowy
  hybrydowy
  (online + stacjonarnie)
APLIKUJ

Dowiedz się więcej

FINANSOWANIE KURSU


Zdajemy sobie sprawę, że kurs programowania to inwestycja w siebie i swoją przyszłość, dlatego oferujemy wiele dogodnych możliwości sfinansowania Twojego szkolenia.

Jako jedyna szkoła oferujemy również zwrot wpłaconych rat w przypadku otrzymania dofinansowania kursu w trakcie jego trwania. Rozpocznij naukę już teraz, a dofinansowanie znajdź w trakcie kursu - pomożemy!

Raty 0%

Raty 0% bez żadnych kosztów
5/6/10 lub 20 rat 0%

Więcej

Niskie raty

Sfinansuj kurs niskimi ratami
od ok. 190 PLN/m-c (max. 60 rat)

Więcej

Dofinansowania

Program OPEN / Inwestuj w Rozwój
/ Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Więcej

Znajdź nas!


CodeBrainers Sp. z o.o.

ul. Długa 46/7,
31-146 Kraków

Telefon: 607-999-696 / 574-730-192 (jeśli nie damy rady odebrać - oddzwonimy :) )
E-mail:
krakow@codebrainers.pl
Nr instytucji szkoleniowej:
2.12/00009/2020

Kontakt


NASI MENTORZY


Daniel Delimata

Senior QA Engineer

Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w różnych projektach, firmach i modelach programistycznych. Certyfikowany ScrumMaster® (CSM®) oraz tester ISTQB (Test Manager, Test Analyst and Technical Test Analyst). Obecnie Senior QA Engineer w Sabre Poland (wcześniej pracował m.in. w HSBC, Brown Brother Harriman, Dassault, IBM, ABB).

Marta Kędzior-Krasoczka

Engineering Manager

w firmie Grass Valley. Wcześniej m.in. QA Technical Team Lead w IBM, Test Manager w Brown Brothers Harriman, Manager Software QA Engineering w Sabre Corporation - łącznie ponad 17 lat doświadczenia w branży. Posiadacz certyfikatów ISTQB, Scrum Master. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Zarządzania Projektami IT na Akademii Górniczo-Hutniczej.

Kamil Bartocha

Test Automation Engineer

Absolwent matematyki stosowanej z wieloletnim doświadczeniem w automatyzowaniu z wykorzystaniem języka Python i towarzyszących mu frameworków. Amator sportu, fan kaw speciality i zimnych pryszniców.

Tomasz Tuleja

Software QA Engineer

Karierę rozpoczął w Onwelo, pracując jako Test Analyst oraz Senior Test Analyst w ramach projektów dla największych światowych marek. Certyfikat ISTQB oraz Testing Automation Selenium Webdriver + Java. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Miłośnik tramwajów i autobusów.

Mikołaj Kucharski

Data Engineer

Pracuje w Ernst & Young, gdzie zajmuje się zagadnieniami z pogranicza data engineeringu, data science i sztucznej inteligencji. Głównymi narzędziami jego pracy są Python, SQL, pyspark i technologie chmurowe. Jego obszarem zainteresowań są w głównej mierze konwolucyjne sieci neuronowe i ich zastosowanie w analizie. Stawia również na rozwój fizyczny trenując brazylijskie jiu jitsu.

Tomasz Buga

Software Quality Engineer

Tester oraz QA Engineer od ponad 9 lat. Pasjonat programowania w Javie, JavaScript oraz TypeScript. Posiadacz certyfikatu zarządzania projektami PRINCE2. Obecnie Software Quality Engineer w Cloudflight w Wiedniu.

Wojciech Koczwara

Senior Test Automation Engineer

Senior Test Automation Engineer w Sii, absolwent Politechniki Wrocławskiej, poza samym testowaniem oprogramowania zainteresowany głównie technologiami Java oraz C#.

Agata Karaśkiewicz

Software Quality Engineer

Test Automation Engineer z wieloletnim stażem, w swojej karierze zawodowej pracowała zarówno dla mniejszych, jak i topowych polskich firm (m.in. Polkomtel).

FAQ

Przeprowadziliśmy już 15 edycji naszego kursu Fullstack Developer Bootcamp (oraz wiele innych szkoleń :) ), z powodzeniem pomagając wejść do IT naszym kursantom. Stawiamy na KONKRETY:
- intensywne szkolenie
- małe grupy
- kompleksową wiedzę
- aktualne technologie
- sprawdzonych prowadzących z doświadczeniem w branży
co sprawia, iż po zakończeniu szkolenia możesz z powodzeniem rozpocząć staz lub pracę jako junior developer.

Co istotne, nasz kurs to jeden z nielicznych kursów fullstackowych, pozwalający następnie na rozpoczęcie pracy zarówno jako junior front lub back-end developer, w zależności od tego, w czym czujesz się pewniej.

Program kursu dobrany został w taki sposób, aby od podstaw wprowadzać uczestników w coraz trudniejsze zagadnienia, a jednocześnie przekazać kompleksową wiedzę pozwalającą na tworzenie nowoczesnyc stron i aplikacji webowych.

Przystępując do szkolenia nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w programowaniu - przed startem przeprowadzimy jednak z Tobą rozmowę, aby poznać Twoje oczekiwania i predyspozycje :)

Kurs sfinansować możesz zarówno poprzez wpłatę własną (otrzymasz dodatkowy rabat), jak również rozłożyć jego cenę na bezplatne raty 0%.

Istnieje również możliwość uzyskania dofinansowania w ramach wielu programów wspierajacych naukę (Kierunek Kariera, Kierunek Kariera Zawodowa, mBonyPlus, BOny Łódzkie, KFS, program OPEN, Inwestuj w Rozwój itd.) Aby poznać szczegóły aktualnych opcji dofinansowań - po prostu skontaktuj się z nami :)

 • cena standardowa to 11.480 PLN za 420h szkolenia;

Oczywiście - oferujemy wiele dogodnych platnośći ratalnych, począwszy od rat bezpośrednio u nas, przez raty 0%, skończywszy na niskich ratach (do 60 rat).

Pamiętaj, iż jest to inwestycja w siebie, która bardzo szybko zwraca się po rozpoczęciu pierwszej pracy.

Nasze kursy prowadzimy w formule wieczorowo-weekendowej, gdyż jest to najbardziej efektywna forma nauki na bootcampie. Podczas kursu uczysz się systematycznie (brak dłuższych przerw pomiędzy zajęciami), jak również masz możlwiość połączenia dotychczasowej pracy z nauką programowania.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach wieczornych (wtorki/czwartki w godzinach 18-21) oraz w soboty w godzinach 9-17. W trakcie każdej edycji przewidzieliśmy również wolne weekendy, aby zregenerować siły :)

Szczegółowy harmonogram szkolenia otrzymasz od nas przed rozpoczęciem pierwszych zajęć.

Tak, jest to możliwe, ale zalezy nie tylko od nas, ale równiez Twojego zaangazowania i czasu poświęconego na naukę :) Nasz kurs jest szkoleniem intensywnym, kompleksowo przygotowującym do pierwszej pracy w branży IT, jednak to również od Ciebie zależy, jak szybko po jego zakończeniu rozpoczniesz pracę jako junior. Nasi kursanci rozpoczynają swoją pierwszą pracę w IT po zakończeniu kursu lub w perspektywie kilku miesięcy od jego zakończenia i jest to zależne przede wszystkim od zaangażowania w wykonywane projekty - praktyka, praktyka, praktyka.... :)

Nie martw się jednak - możesz liczyć na wsparcie naszych prowadzących również po zakończeniu właściwego szkolenia!

Czy wiesz, że: program naszego kursu narodził się kilka lat temu ze współpracy z firmami z krakowskiego rynku IT. Chcieliśmy stworzyć kompleksowy kurs front+backend, który pozwoli uczestnikom rozpocząć staż lub znaleźć pracę po jego zakończeniu jako Junior Developer, co z powodzeniem realizujemy. Program ulega Oczywiście cyklicznym uaktualnieniom, tak, abyś zawsze uczył się aktualnej wiedzy i technologii.

Tak, procedura reklamacji została opisana oraz jest ogólnie dostępna dla każdego z naszych kursantów pod adresem: procedura reklamacji

Regulamin szkoleń on-line: pobierz

Kodeks etyki Codebrainers sp. z o.o.: pobierz

Klauzula informacyjna dla kursantów: pobierz