UX Design
Kurs
100% na żywo 🔥

UX Designer

Odkryj pasjonujący świat UX Designu i rozwijaj się pod okiem doświadczonych mentorów.

 

 • projekt do portfolio UX
 • prototypowanie w Figmie
 • eksperci z branży
Kurs
UX Design
UX Designer
Start:
20.08.2024
Czas trwania:
6 tygodni
Lokalizacja:
Online (na żywo)
Rodzaj kursu:
wieczorowo - weekendowy
Cena:
3 840.00 PLN

Dołącz do sprawdzonego kursu!

Nasze kurs UX Designer został w całości przygotowany przez osoby pracujące na co dzień w branży, będące ekspertami w swojej dziedzinie. Jest ono połączeniem niezbędnej teorii i maksimum praktyki bazującej na realnych przykładach biznesowych. 

100% na żywo
małe grupy
UX w pigułce
🔥️
Dołącz do sprawdzonego kursu!
Zajęć z trenerem
45h
Absolwentów poleca ten kurs
93%
Zadowolonych absolwentów
170

Twoja kariera zaczyna się tutaj!

Rozpocznij swoją przygodę z UX Designem i dołącz do naszego sprawdzonego szkolenia. Nasz kurs, to aż 45h zajęć na żywo z trenerem! Całość zajęć prowadzona jest w formie wirtualnej klasy, podczas których dokładnie przejdziesz przez cały proces projektowania ux.

Proces UX
Zdobądź umiejętności analizy i zbierania wymagań biznesowych oraz naucz się przeprowadzać badania z użytkownikami. Zacznij tworzyć persony i mapy ścieżek użytkowników, tak aby Twoje projekty odpowiadały na ich potrzeby. Wdrażaj generatywne AI w swojej pracy.
Desk research
Design Thinking
Badania użytkowników
Design
Poznaj podstawy projektowania interfejsu (UI) oraz twórz rozwiązania z zastosowaniem narzędzi tj. Canva AI IG czy Uizard. Dowiedz się więcej na temat inżynierii promptów, która może generować elementy projektowe, takie jak typografia lub palety kolorów, bazując na wymaganiach projektu.
Figma
Walidacja rozwiązania
Zmierz efektywność swojego produktu za pomocą testów użyteczności. Zweryfikuj wprowadzone przez siebie rozwiązania pod kątem rzeczywistych potrzeb użytkowników. Dokonaj iteracji projektu.
Testy użyteczności
Narzędzia analityczne
Prezentacja projektu
Zaprezentuj efekty swojej pracy. Opracuj studium przypadku, które wyjaśni wnioski i decyzje podjęte podczas procesu projektowania produktu.
Behance

Czego nauczysz się w praktyce

Przejdź przez cały proces ux, począwszy od analizy biznesowej, przez badania i projektowanie, aż testy użyteczności i walidację swojego rozwiązania. Pracuj w niewielkim, 3-4 osobowym zespole - dokładnie tak, jak w późniejszej pracy!

Wprowadzenie do User Experience
Pierwszy moduł pozwoli ci lepiej zrozumieć proces projektowy i kluczowe pojęcia z obszaru UX. Odkryjesz, dlaczego dobry i przemyślany UX jest niezbędny dla sukcesu produktów cyfrowych.
Przykładowe ćwiczenia:
 • Test 5 sekund - sprawdź, czy strona wciągnie Cię w 5 sekund, identyfikując kluczowe elementy interfejsu.
 • CX vs UX vs SD - przedstaw różnice.
Zbieranie wymagań biznesowych
Odkryjesz elementy analizy biznesowej w projektowaniu UX. Ten moduł to głębsze zrozumienie technik wywiadu z klientem jak w praktyce założenia biznesowe wpływają na finalny kształt projektu.
Przykładowe ćwiczenia:
 • Zidentyfikuj kluczowe wymagania biznesowe związane z projektem.
 • Przygotuj Value Proposition Canvas, by lepiej zrozumieć wartość projektu dla klientów.
 • W oparciu o zebrane informacje, stwórz protopersonę, czyli fikcyjny profil użytkownika.
Badania Użytkowników
Na warsztat weźmiemy badania jako fundamentalny element projektowania. Poznasz różne sposoby badawcze, takie jak grupowe spotkania, sortowanie kart czy analizy ekspertów. Odkryjesz też testy porównawcze, śledzenie kliknięć oraz badania zdalne z użytkownikami.
Przykładowe ćwiczenia:
 • Wyznacz cele badawcze, opracuj scenariusz wywiadu, przeprowadź rozmowę z użytkownikiem i przygotuj raport z wyników wywiadu.
Warsztaty Design Thinking
Podczas tego modułu zgłębisz metodologię Design Thinking, która pozwala rozwiązywać problemy szybciej i z większym zaangażowaniem. Ta metoda sprawdza się nie tylko w projektowaniu produktów, ale również w optymalizacji procesów wewnątrz organizacji.
Przykładowe ćwiczenia:
 • Określ funkcje dla produktu cyfrowego, wykorzystując metodologię Design Thinking, by zidentyfikować konkretne potrzeby użytkowników i opracować rozwiązania odzwierciedlające ich oczekiwania oraz problemy, którym produkt ma sprostać.
Wprowadzenie do UI
Poznasz podstawy projektowania interfejsu użytkownika (UI) oraz zaczniesz poznawać Figmę - najbardziej popularnym narzędziu pracy UX Designera. Sprawisz, że Twój projekt będzie nie tylko funkcjonalny, ale i atrakcyjny wizualnie.
Przykładowe ćwiczenia:
 • Warsztaty paper prototyping.
 • Dobierz odpowiednią kolorystykę i typografię dla swojego projektu.
Prototypowanie w Figmie
Czas całkowicie zagłębić się w Figmę! Poznasz sztukę tworzenia efektywnych projektów i wireframów w Figmie, jednym z najpopularniejszych narzędzi do prototypowania. Zdobędziesz umiejętności w zakresie mobile-first design oraz szkicowania makiet. Będzie to moment na opracowanie prototypu udoskonalonego przez Ciebie produktu cyfrowego.
Przykładowe ćwiczenia:
 • Zaprojektuj "klikalne" prototypy widoków swojej aplikacji.
figma
Testy użyteczności
Czas na ostatni etap projektu - tj. walidacja Twojego produktu. Zweryfikujesz czy rzeczywiście Twój produkt jest intuicyjny oraz odpowiada na realne potrzeby użytkowników. Poznaj również najczęściej wykorzystywane narzędzia analityczne tj. Google Analytics czy Hotjar.
Przykładowe ćwiczenia:
 • Stwórz scenariusz do testów użyteczności.
 • Przeprowadź testy i sporządź raport.
 • Zoptymalizuj swój produkt na podstawie wyników z testów.
Wybierz jak najlepsi

Dodatkowe korzyści w ramach naszego kursu:

100% na żywo 👨‍💻
Nasze kursy prowadzimy w całości online na żywo. Nie są to nagrania, a prawdziwe zajęcia w małej grupie. Zadawaj pytania i otrzymuj odpowiedzi na bieżąco. Stawiamy na bezpośredni kontakt!
Sprawdzona formuła 💻
Ucz się w formule wieczorowo-weekendowej i poczuj, jak nowa wiedza otacza Cię na co dzień. Jest to jedna z najbardziej sprawdzonych i najlepszych form nauki.
Realne projekty🔥
Zajęcia w Codebrainers to czysto praktyczne podejście biznesowych potrzeb. Wszystkie zajęcia i zadania zostały zbudowane na bazie studium faktycznych przypadków produktowych.
Mentorzy i teamworking 👬
Twórz projekty w małych zespołach pod okiem doświadczonych mentorów. Współpracuj, rozwiązuj problemy i realizuj projekty tak, jak w prawdziwym środowisku zawodowym UX.
Dostęp na całe życie ♾️
Dożywotni dostęp do nagrań z zajęć 'live' i materiałów to gwarancja, że Twoja inwestycja zawsze będzie się opłacać. Możesz do nich wracać w dowolnym momencie, aby utrwalać wiedzę lub rozwijać nowe umiejętności.
Certyfikat 🏆
Po zakończonym szkoleniu i realizacji projektu grupowego otrzymujesz certyfikat potwierdzający nabycie podstawowym kompetencji UX Designera.
Najbliższa edycja już za 37 dni! 🚀
Aneta Lisowska
Szkolenie było prowadzone w sposób profesjonalny, utrzymane na wysokim poziomie merytorycznym (...)
Aneta Lisowska
UX Designer
Diana Papaj
Kurs daje szansę na zrobienie projektu do portfolio, poznania wspaniałych prowadzących którzy wcielają się w mentorów i motywują do pracy (...).
Diana Papaj
UX Designer
❤️

Mamy wiele powodów,
dla których warto

01
Aktualność programu
Nasz program jest stale aktualizowany z udziałem ekspertów z branży, co pozwala uczestnikom być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami. Dzięki temu nasi kursanci zdobywają praktyczne umiejętności zgodne z wymaganiami współczesnego rynku pracy.
02
Stosunek jakości do ceny
Oferujemy bardzo dużą ilość godzin zajęć na żywo przy jednoczesnym utrzymaniu rozsądnej ceny kursu. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości szkolenia przy zachowaniu dostępności finansowej, co sprawia, że nasz kurs jest atrakcyjny dla różnorodnej grupy uczestników.
03
Kompleksowość
Płacisz jedną cenę, a otrzymujesz pełen zakres korzyści. Nasz kurs UX Designer obejmuje kompleksowe szkolenie, które przeprowadzi Cię przez cały proces projektowania ux. Nie ma ukrytych kosztów czy dodatkowych opłat.
04
Wsparcie
Gwarantujemy ciągłe wsparcie naszych kursantów, czy to w zakresie znalezienia odpowiedniego finansowania, powtórki trudniejszych zagadnień poruszanych na kursie czy umożliwienia idywidualnych konsultacji.
05
Społeczność
Kładziemu duży nacisk na bezpośredni kontakt między kursantami. Tworzymy unikalną społeczność, w której studenci mogą dzielić się doświadczeniem, wymieniać pomysłami i wspierać się nawzajem. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Poznaj twórców kursu
i przyszłych mentorów

Zawsze stawiamy na jakość naszych szkoleń. Pomagają nam w tym nasi mentorzy. To co wyróżnia naszych trenerów to potężne doświadczenie praktyczne oraz pasja do przekazywania wiedzy – u nas nie ma miejsca na suchą teorię!

Najbliższe edycje

Kurs
UX Design
UX Designer
Termin
20-08-2024
Czas nauki
6 tygodni
Lokalizacja
Online (na żywo)
Cena
3 840.00 PLN

Dlaczego warto dołączyć do kursu i do branży?

Branża IT nadal należy do najbardziej dynamicznych i szybko rozwijających się sektorów. Wysoki popyt na specjalistów IT wynika z jej szerokiego zakresu specjalizacji, obejmującego m.in. UX Design, data science, analizę danych, programowanie front i backend oraz wiele innych dziedzin.
Dofinansowania
Dofinansowania
Zadowolonych absolwentów
1195+
Lat doświadczenia
5
Absolwentów poleciłoby nasz kurs
93%

Finansowanie kursów - mamy na to sposób

Zdajemy sobie sprawę, że kurs programowania to inwestycja w siebie i swoją przyszłość, dlatego oferujemy wiele dogodnych możliwości sfinansowania Twojego szkolenia.

FAQ

Czy mogę sfinansować kurs w ratach?

Kurs sfinansować możesz zarówno poprzez wpłatę jednorazową (otrzymasz dodatkowy rabat), jak również rozłożyć jego cenę na dogodne raty. W zależności od szkolenia możesz sfinansować go:

 

 • w ratach 0% we współpracującym z nami Alior Banku (do 10 rat 0%);
 • rozłożyć płatność na niskie raty (do 60 rat, od ok. 50 pln/m-c w zależności od szkolenia) - w Alior Banku;
 • skorzystać z opcji “split payment” - bezpośrednio u nas, bez udziału instytucji finansowej;

 

Niezależnie, którą opcję wybierzesz (płatność jednorazowa z rabatem, raty, split payment) - całość formalności załatwisz bez wychodzenia z domu, w całości online.

Czy istnieją opcje dofinansowania do szkoleń?

W zależności od miejsca zamieszkania istnieje wiele możliwości uzyskania dofinansowania do szkoleń - zarówno dla osób fizycznych, jak i firm.

 

Prowadzimy szkolenia od 2018 roku, posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, jak również Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno Szkoleniowych (MSUES), co pozwala nam świadczyć szkolenia dofinansowane zarówno za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych (BUR), jak również ze środków krajowych (m. in. urzędy pracy).

 

Więcej szczegółów odnośnie dofinansowań w roku 2024 oraz kolejnych latach znana będzie na początku 2024 roku.

 

Aby poznać szczegóły aktualnych opcji dofinansowań w miejscu, w którym mieszkasz - po prostu skontaktuj się z nami :)

 


 

Czy oferujecie pomoc po zakończeniu szkolenia?

Nasza pomoc nie kończy się w momencie zakończenia kursu. Również po jego zakończeniu możesz liczyć na nasze wsparcie. Oferujemy zarówno dostęp do materiałów szkoleniowych, nagrań z zajęć, możliwość kontaktu z mentorami, jak również wsparcie  w rozwoju kariery.

 

Po zakończeniu kursu otrzymujesz:

 

 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • bezterminowy dostęp do nagrań oraz materiałów szkoleniowych
 • możliwość kontaktu z mentorami oraz innymi uczestnikami na kanałach na Slacku
 • udział w “career week” dedykowanym dla danego kursu - zajęciach z przygotowania CV oraz warsztatach nt. przygotowania się do rozmów rekrutacyjnych
 • dostęp do community codebrainers - m.in. możliwość udziału w dodatkowych webinarach, zniżki na kolejne szkolenia, imprezy integracyjne, wymiana wiedzy
 • polecenia do współpracujących z nami firmami oraz oferty pracy na naszych kanałach na Slacku


 

Czy zajęcia są nagrywane?

Wszystkie zajęcia w których bierzesz udział on-line są nagrywane tak, abyś miał do nich dostęp również w późniejszym terminie i mógł bez problemu wrócić do omawianej tematyki.

 

Nagrania dostępne są dla uczestników danej grupy oraz prowadzących - nie udostępniamy ich nikomu innemu.


 

Czy na kursie są zajęcia na żywo?

W odróżnieniu od większości szkół, gdzie kursy prowadzone są głównie w formie wcześniej przygotowanych nagrań (bez kontaktu na żywo), nasze zajęcia prowadzimy na żywo, w małych grupach, w formie wirtualnej klasy (lub stacjonarnie, jeśli zapisałeś się na nasz kurs stacjonarny).

 

Daje to już podczas kursu możliwość nauki w formule live coding, ze wsparciem prowadzącego podczas zajęć.

Jakie umiejętności będę posiadał po zakończeniu kursu UX Designer

Kurs UX Designer ma na celu przybliżenie uczestnikom roli i codziennej pracy UX Designera. Założeniem jest wstępne i podstawowe przygotowanie do projektowania przyjaznych użytkownikom aplikacji oraz stron internetowych, z wykorzystaniem podejścia Design Thinking, a także z wykorzystaniem narzędzi do prototypowania - tj. Figma.

 

Po zakończeniu szkolenia uczestnik:

 

 • pisze własne Scenariusze Użycia i tworzyć profile potencjalnych użytkowników, tzw Persony;
 • płynnie porusza się w Miro
 • korzysta z narzędzi do prototypowania - tj. Figma, 
 • projektuje strony internetowe z wykorzystaniem metod Design ThinkingMVPMobile First;
 • testuje i bada użytczność;
 • tworzy Journey Maps użytkowników;
 • projektuje Architekturę Informacji, na którą składa się grupowanie, etykietowanie, systemy nawigacji, wyszukiwanie;

Masz pytania? -Chętnie na nie odpowiemy!

Możesz też do nas napisać na adres:
[email protected]

lub skontaktować się telefonicznie
+48 607 999 696