UX Design
Bootcamp
100% na żywo 🔥

UX Designer ver. rozszerzona

Dołącz do kursu prowadzonego przez doświadczonych ekspertów z branży. Ucz się na żywo w najmniejszych grupach na rynku!

 

 • 63h na żywo!
 • implementacja narzędzi AI
 • projekt końcowy
Bootcamp
UX Design
UX Designer ver. rozszerzona
Start:
20.08.2024
Czas trwania:
8 tygodni
Lokalizacja:
Online (na żywo)
Rodzaj kursu:
wieczorowo - weekendowy
Cena:
5 025.00 PLN

Projektowanie UX z wykorzystaniem AI!

Przejdź przez cały proces tworzenia aplikacji, począwszy od badań, przez projektowanie z pomocą AI, aż po zakodowanie finalnej wersji. Pracuj w niewielkim, 2-3 osobowym zespole - dokładnie tak, jak w późniejszej pracy!

100% zajęć na żywo
4 ekspertów z branży
wykorzystanie AI
🔥️
Projektowanie UX z wykorzystaniem AI!
Ocena szkolenia
4,6/5
Zajęć na żywo
63h
Absolwentów poleca kurs
95%

Ucz się jak w zagranicznych szkołach!

Zapisz się na certyfikowane szkolenie, oparte o programy wiodących szkół zagranicznych, takich jak Flatiron i Nielsen Norman Group. Zdobądź kompetencje niezbędne w pracy jako UX Designera!

Proces UX
Zdobądź umiejętności analizy i zbierania wymagań biznesowych oraz naucz się przeprowadzać badania z użytkownikami. Zacznij tworzyć persony i mapy ścieżek użytkowników, tak aby Twoje projekty odpowiadały na ich potrzeby. Wdrażaj generatywne AI w swojej pracy.
Desk research
Badania użytowników
ChatGPT
Design
Poznaj podstawy projektowania interfejsu (UI) oraz twórz rozwiązania z zastosowaniem narzędzi tj. Midjourney czy Uizard. Dowiedz się więcej na temat inżynierii promptów, która może generować elementy projektowe, takie jak typografia lub palety kolorów, bazując na wymaganiach projektu.
UI
Figma
Midjourney
Uizard
Walidacja rozwiązania
Zmierz efektywność swojego produktu za pomocą testów użyteczności. Zweryfikuj wprowadzone przez siebie rozwiązania pod kątem rzeczywistych potrzeb użytkowników. Dokonaj iteracji projektu.
Testy użyteczności
Narzędzia analityczne
Projekt końcowy
Zaimplementuj całą dotychczas zdobytą wiedzę podczas realizacji projektu końcowego, realizowanego na podstawie briefu od firmy współpracującej z Codebrainers!
Analiza briefu klienta
Projekt końcowy
Praca zespołowa

Realizuj realne projekty!

Na kursie będziesz realizować projekty na bazie briefów od naszych zaprzyjażnionych firm. Pozwoli Ci to zapznać sie ze specyfiką rynku i od razu wdrożyć się w realia pracy projektanta UX.

Wprowadzenie do User Experience

Pierwszy moduł pozwoli ci lepiej zrozumieć proces projektowy i kluczowe pojęcia z obszaru UX. Odkryj, dlaczego dobry UX jest kluczowy dla sukcesu w produktach cyfrowych. Na koniec modułu będziesz w stanie samodzielnie ocenić, czy dany produkt ma dobry UX. Będziesz wiedzieć, na co zwracać uwagę, aby tworzyć produkty, które będą sukcesem.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Oceń stronę w Teście 5 sekund i wyodrębnij kluczowe funkcjonalności.
 • Zastosuj Reverse Engineering istniejących stron i aplikacji.
 • Stwórz protopersonę.
Modelowanie biznesowe i desk research

Na tym etapie szkolenia nauczysz się jak tworzyć projekty w odpowiedzi na potrzeby biznesu. UX Designer nie może projektować w oderwaniu od wymagań biznesowych i realiów firm. Każdy projekt musi mieć solidne podstawy stworzone na podstawie danych od klienta.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Przeprowadź desk research.
 • Stwórz Value Proposition Canvas.
Badania użytkowników

Projektowanie produktu zaczyna się od zrozumienia, kto będzie korzystał z produktu i jakie cele zamierza osiągnąć. Nauczysz się najlepszych metod badania użytkowników, aby pozyskać dane informacyjne wspierające decyzje projektowe. Kurs prowadzi cię przez praktyczne badań użytkowników, wykorzystując ćwiczenia praktyczne oraz projekty z rzeczywistego świata.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Określ cele badawcze i stwórz scenariusz wywiadu.
 • Przeprowadź wywiad z użytkownikiem.
 • Opracuj raport i zbuduj lepsze rozwiązania oparte na ich potrzebach!
Strategia i definiowanie produktu

Kolejnym etapem procesu jest wdrożenie zebranych informacji i danych w projekt oraz stworzenie na ich podstawie elementów, które są podstawą dalszej pracy. W tej części kursu poznasz koncept produktu cyfrowego, stworzysz Customer Journey Map oraz user stories. Zbudujesz także Architekturę Informacji i user flow projektu.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Stwórz personę na podstawie przeprowadzonych badań.
 • Stwórz Customer Journey Map.
 • Zbuduj Architekturę Informacji i User flow produktu.
UI + Figma

Czas na UI. Poznasz podstawy projektowania interfejsu użytkownika (UI) oraz zaczniesz projektować w Figmie - najbardziej popularnym narzędziu pracy UX Designera. Sprawisz, że Twój projekt będzie nie tylko funkcjonalny, ale i atrakcyjny wizualnie. Dodatkowo poznasz narzędzia AI, które wspomogą Twoją pracę.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Warsztaty paper prototyping.
 • Dobór odpowiedniej kolorystyki i typografii do projektu.
 • Prototypowanie w Figmie.
Testy użyteczności

Gotowy produkt? Czas na testy użyteczności! Zweryfikuj czy rzeczywiście Twój produkt jest intuicyjny oraz odpowiada na realne potrzeby użytkowników. Poznaj również najczęściej wykorzystywane narzędzia analityczne tj. Google Analytics czy Hotjar.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Stwórz scenariusz do testów użyteczności.
 • Przeprowadź testy i sporządź raport.
 • Zoptymalizuj swój produkt na podstawie wyników z testów.
Wybierz jak najlepsi

Dodatkowe korzyści w ramach naszego kursu:

100% na żywo 👨‍💻
Nasze kursy prowadzimy w całości online na żywo. Nie są to nagrania, a prawdziwe zajęcia w małej grupie. Zadawaj pytania i otrzymuj odpowiedzi na bieżąco. Stawiamy na bezpośredni kontakt!
Sprawdzona formuła 💻
Ucz się w formule wieczorowo-weekendowej i poczuj, jak nowa wiedza otacza Cię na co dzień. Jest to jedna z najbardziej sprawdzonych i najlepszych form nauki.
Realne projekty🔥
Zajęcia w Codebrainers to czysto praktyczne podejście biznesowych potrzeb. Wszystkie zajęcia i zadania zostały zbudowane na bazie studium faktycznych przypadków produktowych.
Mentorzy i teamworking 👬
Twórz projekty w małych zespołach pod okiem doświadczonych mentorów. Współpracuj, rozwiązuj problemy i realizuj projekty tak, jak w prawdziwym środowisku zawodowym UX.
Dostęp na całe życie ♾️
Dożywotni dostęp do nagrań z zajęć 'live' i materiałów to gwarancja, że Twoja inwestycja zawsze będzie się opłacać. Możesz do nich wracać w dowolnym momencie, aby utrwalać wiedzę lub rozwijać nowe umiejętności.
Portfolio 💼
Zdobądź solidne umiejętności projektowania ux, ćwicząc na bazie realnych przykładów i projektów. Pozwoli Ci to stworzyć własne portfolio, którym wyróżnisz się na rynku pracy.
Najbliższa edycja już za 37 dni! 🚀
Małgorzata Wojtal
Oprócz potężnej dawki wiedzy, przekazywanej w przystępny sposób, w czasie zajęć odbywało się bardzo dużo ćwiczeń oraz praca nad projektem końcowym, co pozwoliło na natychmiastowe zastosowanie zdobytych wiadomości w praktyce.
Małgorzata Wojtal
UX Designer ver. rozszerzona
Joanna Bauman-Łukaszewska
(...) Jestem bardzo zadowolona, bardzo dużo się nauczyłam i z chęcią będę korzystać w przyszłości z kursów w tej firmie.
Joanna Bauman-Łukaszewska
UX Designer ver. rozszerzona
❤️

Mamy wiele powodów,
dla których warto

01
Aktualność programu
Nasz program jest stale aktualizowany z udziałem ekspertów z branży, co pozwala uczestnikom być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami.
02
Stosunek jakości do ceny
Oferujemy bardzo dużą ilość godzin zajęć na żywo przy jednoczesnym utrzymaniu rozsądnej ceny kursu. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości szkolenia przy zachowaniu dostępności finansowej,
03
Społeczność
Kładziemu duży nacisk na bezpośredni kontakt między kursantami. Tworzymy unikalną społeczność, w której studenci mogą dzielić się doświadczeniem, wymieniać pomysłami i wspierać się nawzajem.
04
Wsparcie
Możesz liczyć na nasze pełne wspacie, czy to w zakresie znalezienia odpowiedniego finansowania, powtórki trudniejszych zagadnień poruszanych na kursie czy umożliwienia idywidualnych konsultacji.
05
Kompleksowość
Nasz kurs pokrywa wszystkie najważniejsze zagadnienia z zakresu UX. Dołączając do kursu możesz liczyć na solidną dawkę wiedzy.

Poznaj twórców kursu
i przyszłych mentorów

Zawsze stawiamy na jakość naszych szkoleń. Pomagają nam w tym nasi mentorzy. To co wyróżnia naszych trenerów to potężne doświadczenie praktyczne oraz pasja do przekazywania wiedzy – u nas nie ma miejsca na suchą teorię!

Najbliższe edycje

Bootcamp
UX Design
UX Designer ver. rozszerzona
Termin
20-08-2024
Czas nauki
8 tygodni
Lokalizacja
Online (na żywo)
Cena
5 025.00 PLN

Dlaczego warto dołączyć do bootcampy i do branży?

Branża IT nadal należy do najbardziej dynamicznych i szybko rozwijających się sektorów. Wysoki popyt na specjalistów IT wynika z jej szerokiego zakresu specjalizacji, obejmującego m.in. UX Design, data science, analizę danych, programowanie front i backend oraz wiele innych dziedzin.
Dofinansowania
Dofinansowania
Zadowolonych absolwentów
1195+
Lat doświadczenia
5
Absolwentów poleciłoby nasz kurs
93%

Finansowanie kursów - mamy na to sposób

Zdajemy sobie sprawę, że kurs programowania to inwestycja w siebie i swoją przyszłość, dlatego oferujemy wiele dogodnych możliwości sfinansowania Twojego szkolenia.

FAQ

Czy mogę sfinansować kurs w ratach?

Kurs sfinansować możesz zarówno poprzez wpłatę jednorazową (otrzymasz dodatkowy rabat), jak również rozłożyć jego cenę na dogodne raty. W zależności od szkolenia możesz sfinansować go:

 

 • w ratach 0% we współpracującym z nami Alior Banku (do 10 rat 0%);
 • rozłożyć płatność na niskie raty (do 60 rat, od ok. 50 pln/m-c w zależności od szkolenia) - w Alior Banku;
 • skorzystać z opcji “split payment” - bezpośrednio u nas, bez udziału instytucji finansowej;

 

Niezależnie, którą opcję wybierzesz (płatność jednorazowa z rabatem, raty, split payment) - całość formalności załatwisz bez wychodzenia z domu, w całości online.

Czy istnieją opcje dofinansowania do szkoleń?

W zależności od miejsca zamieszkania istnieje wiele możliwości uzyskania dofinansowania do szkoleń - zarówno dla osób fizycznych, jak i firm.

 

Prowadzimy szkolenia od 2018 roku, posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, jak również Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno Szkoleniowych (MSUES), co pozwala nam świadczyć szkolenia dofinansowane zarówno za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych (BUR), jak również ze środków krajowych (m. in. urzędy pracy).

 

Więcej szczegółów odnośnie dofinansowań w roku 2024 oraz kolejnych latach znana będzie na początku 2024 roku.

 

Aby poznać szczegóły aktualnych opcji dofinansowań w miejscu, w którym mieszkasz - po prostu skontaktuj się z nami :)

 


 

Czy oferujecie pomoc po zakończeniu szkolenia?

Nasza pomoc nie kończy się w momencie zakończenia kursu. Również po jego zakończeniu możesz liczyć na nasze wsparcie. Oferujemy zarówno dostęp do materiałów szkoleniowych, nagrań z zajęć, możliwość kontaktu z mentorami, jak również wsparcie  w rozwoju kariery.

 

Po zakończeniu kursu otrzymujesz:

 

 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • bezterminowy dostęp do nagrań oraz materiałów szkoleniowych
 • możliwość kontaktu z mentorami oraz innymi uczestnikami na kanałach na Slacku
 • udział w “career week” dedykowanym dla danego kursu - zajęciach z przygotowania CV oraz warsztatach nt. przygotowania się do rozmów rekrutacyjnych
 • dostęp do community codebrainers - m.in. możliwość udziału w dodatkowych webinarach, zniżki na kolejne szkolenia, imprezy integracyjne, wymiana wiedzy
 • polecenia do współpracujących z nami firmami oraz oferty pracy na naszych kanałach na Slacku


 

Czy zajęcia są nagrywane?

Wszystkie zajęcia w których bierzesz udział on-line są nagrywane tak, abyś miał do nich dostęp również w późniejszym terminie i mógł bez problemu wrócić do omawianej tematyki.

 

Nagrania dostępne są dla uczestników danej grupy oraz prowadzących - nie udostępniamy ich nikomu innemu.


 

Czy na kursie są zajęcia na żywo?

W odróżnieniu od większości szkół, gdzie kursy prowadzone są głównie w formie wcześniej przygotowanych nagrań (bez kontaktu na żywo), nasze zajęcia prowadzimy na żywo, w małych grupach, w formie wirtualnej klasy (lub stacjonarnie, jeśli zapisałeś się na nasz kurs stacjonarny).

 

Daje to już podczas kursu możliwość nauki w formule live coding, ze wsparciem prowadzącego podczas zajęć.

Masz pytania? -Chętnie na nie odpowiemy!

Możesz też do nas napisać na adres:
[email protected]

lub skontaktować się telefonicznie
+48 607 999 696