Testowanie oprogramowania
Kurs
100% na żywo 🔥

Tester Manualny

Przygotuj się do pracy na stanowisku testera manualnego, ucząc się zgodnie z metodologią ISTQB:

 

 • ponad 70 godzin nauki (w tym 45h z trenerem)
 • praktyczne przykłady i zadania
 • możliwość kontynuacji nauki na testera automatyzującego (Python / Java)
Kurs
Testowanie oprogramowania
Tester Manualny
Start:
20.08.2024
Czas trwania:
4 tygodnie
Lokalizacja:
Online (na żywo)
Rodzaj kursu:
wieczorowo - weekendowy
Cena:
3 360.00 PLN

Czego dotyczy ten kurs?

Praca testera jest idealną opcją, aby rozpocząć swoją karierę w świecie IT. Na kursie stawiamy nie tylko na praktyczną naukę metod testerskich, ale również na zrozumienie tematyki wytwarzania oprogramowania. Całość szkolenia prowadzona jest zgodnie z metodologią ISTQB i w kompleksowy sposób przekazuje wiedzę wymaganą na stanowisku testera manualnego.

ponad 70 godzin nauki
praktyczne przykłady/zadania
zgodnie z ISTQB
🔥️
Czego dotyczy ten kurs?
Godzin nauki
>70h
Ocena kursu
4.8/5.0
Zgodnie z
ISTQB

Dla kogo?

Dla każdego, kto interesuje się nowych technologiami i chciałby rozpocząć karierę testera. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia, ani studiów technicznych - również humaniści dobrze radzą sobie jako testerzy!

Od podstaw
Nasz kurs to ponad 70h godzin nauki i samodzielnego testowania, zadania domowe oraz certyfikat ukończenia. W kompleksowy sposób przeprowadzi Cię przez całą tematykę, aż po wykorzystanie w praktyce narzędzi testerskich - na bazie realnych przykładów i projektów.
od podstaw
Praktyczna wiedza
Postawiliśmy na praktyczne przykłady i projekty z codziennej pracy testera! Kurs zorganizowany został w formie inspirujących wykładów, jak i praktycznych warsztatów – nowej wiedzy uczysz się na podstawie realnych przykładów i problemów.
praktyczna wiedza
ISTQB 4.0 (2023)
Uczymy zgodnie z najnowszą wersją syllabusa. Po kursie z powodzeniem możesz podejść do egzaminu ISTQB oraz rozpocząć karierę na stanowisku testera manualnego. Kurs kompleksowo przygotowuje do podjęcia pierwszej pracy.
pierwsza praca

Czego się nauczysz?

Podczas 5 tygodniowego szkolenia w kompleksowy sposób nauczysz się zarówno samodzielnego projektowania przypadków testowych, jak również narzędzi testerskich, samodzielnego wykonywania testów, ich raportowania oraz komunikacji z zespołem IT i biznesem.

Wprowadzenie do testowania i zarządzanie projektami
Dowiesz się, jak w praktyce wytwarzane jest oprogramowanie oraz dlaczego tak istotna jest praca testera. Poznasz metodyki wytwarzania oprogramowania oraz najpopularniejsze metodyki zarządzania projektami w IT.
Przykładowe ćwiczenia:
 • testowanie statyczne i dynamiczne
 • 7 zasad testowania
 • cykl życia oprogramowania i techniki wytwarzania (SDLC)
 • modele wodospadu (Waterfall), model V
 • zarządzanie projektami: Agile i Scrum
 • ścieżka kariery testera, umiejętności i specjalizacje
Techniki testowania i projektowanie testów
Poznasz teorię testów oraz techniki testowania oprogramowania. Nauczysz się projektować własne strategie i scenariusze testowe. Dowiesz się, jak tworzyć dokumentację testów i raportować błędy.
Przykładowe ćwiczenia:
 • poziomy i typy testów, wybór techniki testowania
 • testowanie czarno i biało-skrzynkowe
 • analiza ryzyka, funkcjonalności i dane testowe
 • klasy równoważności, wartości brzegowe
 • projektowanie testów, dokumentacja, pisanie przypadków testowych
 • raportowanie błędów (jira, redmine, testrail)
 • dobre praktyki i usprawniene procesu testowego
Narzędzia testerskie i ich wykorzystanie w praktyce
Nauczysz się korzystać z najpopularniejszych narzędzi testerskich w praktyce. Dowiesa się, jak tworzyć własne harmonogramy i scenariusze testów - na bazie realnych przykładów i projektów – z wykorzystaniem najpopularniejszych narzędzi testerskich oraz pod nadzorem doświadczonych mentorów.
Przykładowe ćwiczenia:
 • generowanie danych testowych
 • testy webserwisów oraz testy wydajnościowe
 • podstawy HTTP, testowanie REST API, SOAP UI i Postman
 • testowanie UI, BD, JMeter
 • Test Management Tools, Bug Tracking Tools
 • zarządzanie testami, incydentami, zmianą, konfiguracją
CV przyszłego testera i wprowadzenie do automatyzacji
Dowiesz się, jak dobrze przygotować swoje przyszłe CV oraz jak uniknąć najczęstszych błędów i pułapek. Przekonasz się, co rekruterzy faktycznie lubią w CV i jak to przekłada się na twoją szansę na rynku pracy. Zobaczysz, jak przygotować się i dobrze wypaść na rozmowie o pracę. Omówimy zarówno pytania techniczne, jak i te dotyczące umiejętności miękkich, które często pojawiają się podczas rozmów rekrutacyjnych. Dodatkowo jako bonus: krótkie wprowadzenie do automatyzacji testów (Python/Java)
Przykładowe ćwiczenia:
 • CV - dobre praktyki i najczęstsze błędy
 • jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej
 • najczęstsze pytania – na co zwracają uwagę rekruterzy
 • klucz do skutecznego networkingu i budowania wizytówki w sieci
 • dodatkowy moduł: wstęp do automatyzacji testów
Wybierz jak najlepsi

Dodatkowe korzyści w ramach naszego kursu:

Ponad 70h nauki 👨‍💻
W tym 45 godzin na żywo (on-line) w formie inspirujących wykładów i praktycznych warsztatów. Dodatkowo ćwiczenia i zadania domowe z zakresu testowania oprogramowania.
Dogodna formuła 💻
Zajęcia prowadzimy w formule wieczorowo-weekendowej, gdyż jest to najbardziej efektywna forma nauki. Dzięki temu bez problemu połączysz obecną pracę / studia, z nauką na kursie.
Mała grupa i 100% na żywo 🔥
Nasze kursy prowadzimy w całości online na żywo. Nie są to nagrania, a prawdziwe zajęcia w małej grupie. Zadawaj pytania i otrzymuj odpowiedzi na bieżąco. Stawiamy na bezpośredni kontakt!
Wspólny kanał nauki 👬
Wymiana wiedzy z mentorami oraz kursantami i absolwentami na dedykowanych grupach na Slacku. Dostęp do dodatkowych wydarzeń, ofert pracy, wymiana kontaktów.
Dostęp na całe życie ♾️
Dożywotni dostęp do nagrań z zajęć 'live' i materiałów, dzięki któremu możesz do nich wracać w dowolnym momencie, aby utrwalać wiedzę lub rozwijać nowe umiejętności.
Certyfikat + suplement 💼
Certyfikat ukończenia szkolenia wraz ze szczegółowym suplementem opisującym zakres zdobytej wiedzy oraz nabyte kompetencje i umiejętności. Również w języku angielskim i w wersji papierowej.
Najbliższa edycja już za 37 dni! 🚀
Łukasz
Bardzo dobrze zorganizowany kurs dla osób, które chcą poznać podstawy testowania. Zdecydowanie polecam.
Łukasz
Tester Manualny
Łukasz Wątor
(...) Dużo wiedzy, którą można przełożyć na praktykę w pracy testera manualnego
Łukasz Wątor
Tester Manualny
❤️

Mamy wiele powodów,
dla których warto

01
Dogodne finansowanie
Nasze szkolenia możesz sfinansować zarówno płacąc z góry, jak również rozkładając ich cenę na dogodne raty 0% (w tym niskie raty od kilkudziesięciu PLN/m-c). Współpracujemy również z wieloma programami oraz urzędami pracy.
02
Łączenie pracy z nauką
Wszystkie nasze zajęcia odbywają się w dogodnych terminach – wieczorami i w weekendy. Nie musisz porzucać swoje życia, aby pogodzić obecną pracę z nauką nowych umiejętności.
03
Mentorzy - praktycy
Twoimi trenerami będą praktycy w tym, czego uczą. U nas nie znajdziesz „szkoleniowców-etatowców” – każdy z naszych prowadzących pracuje na co dzień w branży i posiada wieloletnie praktyczne doświadczenie.
04
Aktualne programy
Nasze programy są stale aktualizowane z udziałem ekspertów z branży, co pozwala być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami. Na kursie uczysz się zgodnie z najnowszą wersją syllabusa ISTQB 4.0 (2023).
05
Stosunek jakości do ceny
Oferujemy bardzo dużą ilość godzin zajęć na żywo przy jednoczesnym utrzymaniu rozsądnej ceny kursu. Nie ma ukrytych kosztów czy dodatkowych opłat. Uczysz się na żywo, a nie z nagrań, jak w sporej części innych szkół.
06
Wsparcie | Career Week
Nasza pomoc nie kończy się po zakończeniu szkolenia. Weź udział w naszym Career Week, podczas którego weźmiesz udział w warsztatach z rekruterką oraz symulowanych rozmowach rekrutacyjnych. Tworzymy również unikalną społeczność, spotykając się nie tylko na kursie, ale również na spotkaniach „na piwie”.

Poznaj twórców kursu
i przyszłych mentorów

Zawsze stawiamy na jakość naszych szkoleń. Pomagają nam w tym nasi mentorzy. To co wyróżnia naszych trenerów to potężne doświadczenie praktyczne oraz pasja do przekazywania wiedzy – u nas nie ma miejsca na suchą teorię!

Najbliższe edycje

Kurs
Testowanie oprogramowania
Tester Manualny
Termin
20-08-2024
Czas nauki
4 tygodnie
Lokalizacja
Online (na żywo)
Cena
3 360.00 PLN

Dlaczego warto dołączyć do kursu i do branży?

Branża IT nadal należy do najbardziej dynamicznych i szybko rozwijających się sektorów. Wysoki popyt na specjalistów IT wynika z jej szerokiego zakresu specjalizacji, obejmującego m.in. UX Design, data science, analizę danych, programowanie front i backend oraz wiele innych dziedzin.
Dofinansowania
Dofinansowania
Zadowolonych absolwentów
1195+
Lat doświadczenia
5
Absolwentów poleciłoby nasz kurs
93%

Finansowanie kursów - mamy na to sposób

Zdajemy sobie sprawę, że kurs programowania to inwestycja w siebie i swoją przyszłość, dlatego oferujemy wiele dogodnych możliwości sfinansowania Twojego szkolenia.

FAQ

Czy mogę sfinansować kurs w ratach?

Kurs sfinansować możesz zarówno poprzez wpłatę jednorazową (otrzymasz dodatkowy rabat), jak również rozłożyć jego cenę na dogodne raty. W zależności od szkolenia możesz sfinansować go:

 

 • w ratach 0% we współpracującym z nami Alior Banku (do 10 rat 0%);
 • rozłożyć płatność na niskie raty (do 60 rat, od ok. 50 pln/m-c w zależności od szkolenia) - w Alior Banku;
 • skorzystać z opcji “split payment” - bezpośrednio u nas, bez udziału instytucji finansowej;

 

Niezależnie, którą opcję wybierzesz (płatność jednorazowa z rabatem, raty, split payment) - całość formalności załatwisz bez wychodzenia z domu, w całości online.

Czy istnieją opcje dofinansowania do szkoleń?

W zależności od miejsca zamieszkania istnieje wiele możliwości uzyskania dofinansowania do szkoleń - zarówno dla osób fizycznych, jak i firm.

 

Prowadzimy szkolenia od 2018 roku, posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, jak również Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno Szkoleniowych (MSUES), co pozwala nam świadczyć szkolenia dofinansowane zarówno za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych (BUR), jak również ze środków krajowych (m. in. urzędy pracy).

 

Więcej szczegółów odnośnie dofinansowań w roku 2024 oraz kolejnych latach znana będzie na początku 2024 roku.

 

Aby poznać szczegóły aktualnych opcji dofinansowań w miejscu, w którym mieszkasz - po prostu skontaktuj się z nami :)

 


 

Czy oferujecie pomoc po zakończeniu szkolenia?

Nasza pomoc nie kończy się w momencie zakończenia kursu. Również po jego zakończeniu możesz liczyć na nasze wsparcie. Oferujemy zarówno dostęp do materiałów szkoleniowych, nagrań z zajęć, możliwość kontaktu z mentorami, jak również wsparcie  w rozwoju kariery.

 

Po zakończeniu kursu otrzymujesz:

 

 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • bezterminowy dostęp do nagrań oraz materiałów szkoleniowych
 • możliwość kontaktu z mentorami oraz innymi uczestnikami na kanałach na Slacku
 • udział w “career week” dedykowanym dla danego kursu - zajęciach z przygotowania CV oraz warsztatach nt. przygotowania się do rozmów rekrutacyjnych
 • dostęp do community codebrainers - m.in. możliwość udziału w dodatkowych webinarach, zniżki na kolejne szkolenia, imprezy integracyjne, wymiana wiedzy
 • polecenia do współpracujących z nami firmami oraz oferty pracy na naszych kanałach na Slacku


 

Czy zajęcia są nagrywane?

Wszystkie zajęcia w których bierzesz udział on-line są nagrywane tak, abyś miał do nich dostęp również w późniejszym terminie i mógł bez problemu wrócić do omawianej tematyki.

 

Nagrania dostępne są dla uczestników danej grupy oraz prowadzących - nie udostępniamy ich nikomu innemu.


 

Czy na kursie są zajęcia na żywo?

W odróżnieniu od większości szkół, gdzie kursy prowadzone są głównie w formie wcześniej przygotowanych nagrań (bez kontaktu na żywo), nasze zajęcia prowadzimy na żywo, w małych grupach, w formie wirtualnej klasy (lub stacjonarnie, jeśli zapisałeś się na nasz kurs stacjonarny).

 

Daje to już podczas kursu możliwość nauki w formule live coding, ze wsparciem prowadzącego podczas zajęć.

Masz pytania? -Chętnie na nie odpowiemy!

Możesz też do nas napisać na adres:
[email protected]

lub skontaktować się telefonicznie
+48 607 999 696