Web development
Bootcamp
100% na żywo 🔥

Fullstack Developer Bootcamp

Dołącz do prawdopodobnie najlepszego bootcampu w Polsce! Pracuj jak w prawdziwym zespole deweloperskim i przygotuj się do roli Junior Fullstack Developera!

 

 • ponad 420h nauki, w tym 230h na żywo
 • front + backend i topowe frameworki
 • kompleksowy projekt końcowy
Bootcamp
Web development
Fullstack Developer Bootcamp
Start:
06.08.2024
Czas trwania:
8 miesięcy
Lokalizacja:
Online (na żywo)
Rodzaj kursu:
wieczorowo - weekendowy
Cena:

8 miesięcy do zostania developerem!

Zapisz się na certyfikowane szkolenie, oparte o programy wiodących szkół zagranicznych, takich jak Flatiron i Lewagon. Zdobądź kompetencje umożliwiajace podjęcie pracy jako Junior Fullstack Deweloper!

100% zajęć na żywo
Projekt Instagram 2.0
Certyfkat ukończenia
🔥️
8 miesięcy do zostania developerem!
Edycja bootcampu
15
Średnia ocen
4.8/5
Zadowolonych kursantów
93%

Dołącz do topowego bootcampu!

Nie marnuj czasu na szukanie informacji w internecie albo uczenie się przestarzałych technik. Ucz się na żywo z ekspertami, zadawaj pytania na zajęciach i na Slacku, bądź na bieżąco z nowinkami z branży!

Funkcjonalne strony w HTML i CSS
Twórz i rozwijaj własne, responsywne strony internetowe przy użyciu nowoczesnego HTML i CSS. Buduj swoje własne projekty od podstaw.
HTML
CSS
bootstrap
sass
git
Programowanie w JavaScript
Dodawaj dynamiczne zachowania do swojej witryny za pomocą Javascript - jednego z najbardziej popularnych języków programowania. Buduj własne, atrakcyjne wizualnie i interaktywne strony internetowe.
front-end
Javascript
API
Python, SQL i bazy danych
Naucz się Pythona - najprawdopodobniej najbardziej uniwersalnego języka programowania na świecie. Korzystaj w praktyce z języka SQL, projektuj bazy danych i buduj backend dla aplikacji webowych.
back-end
python
SQL
bazy danych
Frameworki Django i React
Poznaj framework Django, w którym zostały stworzone m.in. takie aplikacje jak Airbnb, czy Instagram. Projektuj nowoczesne rozwiązania backendowe z REST API dla aplikacji frontendowych. Naucz się React - frameworka stworzonego przez programistów Facebooka.
Django
React
Rest API
Własna aplikacja webowa
Zbierz wszystkie umiejętności w całość i przejdź przez cały proces tworzenia oprogramowania, pracując w mini zespole deweloperskim - dokładnie tak, jak w późniejszej pracy!
figma
agile
własny projekt
Career Week
Naucz się tworzyć CV przyciągające uwagę przyszłych pracodawców oraz dowiedz się, jak przygotować się do pierwszych rozmów rekrutacyjnych tak, aby zdobyć wymarzoną pracę.
linkedin
cv

Czego nauczysz się w praktyce

Naucz się najbardziej popularnych frameworków React + Django. Pracuj na projektach w niewielkim, 3-4 osobowym zespole - dokładnie tak, jak w późniejszej pracy!

Wprowadzenie do Web

Opanujesz kompleksowo HTML, CSS, bootstrap oraz najlepsze praktyki w tworzeniu stron i aplikacji internetowych. Poznasz środowisko pracy programisty (IDE), nauczysz się podstaw korzystania z terminala oraz systemu kontroli wersji git. Dowiesz się, jak działa protokół HTTP oraz jak przekazywane są dane pomiędzy użytkownikiem, przeglądarką, a serwerem.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Stwórz własne CV – stronę internetową będącą Twoją wizytówką
 • Zastosuj responsive design dla optymalnego wyświetlania na różnych urządzeniach
 • Zbuduj stronę internetową dla restauracji, wraz z formularzami kontaktowymi
 • Naucz się korzystać z systemu kontroli wersji Git
 • Stwórz widoki dla głównego projektu tworzonego podczas kursu (np. aplikacja instagram)
bootstrap
Git
sass
Frontend / Web+Javascript

Nauczysz się podstaw algorytmiki i programowania, wykorzystując różne typy danych, zmienne, metody, pętle, instrukcje warunkowe i funkcje. Dowiesz się, jak w praktyce wykorzystywać JavaScript - obecnie najpopularniejszy język w branży. Dodasz dynamiczne zachowania do swojej witryny tak, aby w czasie rzeczywistym reagowała na działania użytkownika. Zaczniesz korzystać z API zewnętrznych aplikacji, takich jak choćby Facebook, czy Trello itd.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Zakoduj własną grę internetową z wykorzystaniem języka Javascript
 • Stwórz apkę pogodową z wykorzystaniem zewnętrznego API
 • Napisz własny slider na stronę internetową
 • Ćwicz w obsłudze zdarzeń, np. kliknięć, naciśnięć klawiszy
 • Stwórz interaktywne widoki w ramach głównego projektu (Instagram)
JavaScript
Git
bootstrap
Frontend / Framework React

Dowiesz się, jak w praktyce korzystać z frameworka React - jednego z najlepszych i najszybciej rozwijających się narzędzi JavaScriptowych, stworzonego przez programistów Facebooka.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Stwórz w React komponenty, takie formularze, listy czy karty produktów
 • Synchronizuj komponenty i optymalizuj efekty pracy
 • Korzystaj z zaawansowanych technik w React
 • Zaprojektuj aplikację instagram z użyciem frameworka
JavaScript
bootstrap
Backend / Python, podstawy programowania, bazy danych i SQL

Nauczysz się programować w języku Python – jednym z najbardziej uniwersalnych języków programowania na świecie. Zaczniesz budować bardziej kompleksowe oprogramowanie z wykorzystaniem programowania obiektowego. Dowiesz się, co to są wzorce projektowe i jak z powodzeniem korzystać z nich w dalszej pracy. Nauczysz się, jak projektować relacyjne bazy danych, pozwalające przechowywać dane Twojej aplikacji. Dowiesz się, co to są relacje, jak prawidłowo zaprojektować wydajną bazę danych oraz jak przyspieszyć jej działanie. Poznasz język SQL pozwalający na komunikację aplikacji z bazą oraz zapisywanie i odczytywanie z niej informacji.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Zakoduj własne mini gry z wykorzystaniem Pythona
 • Stwórz prostą aplikację webową przy użyciu Flask
 • Napisz skrypt do wydobycia informacji z muzycznej bazy danych
 • Zaimplementuj klasyczną grę w wisielca
 • Filtruj dane z bazy przy użyciu zapytań SQL
 • Stwórz backend do aplikacji instagram
SQL
Flask
Git
Backend / Framework Django

Poznasz framework Django - jeden z najpopularniejszych frameworków języka python, w którym stworzone zostały m.in. takie aplikacje jak airbnb, czy instagram. Stworzysz swoje pierwsze projekty backendowe z wykorzystaniem frameworka Django, a także REST Api dla aplikacji frontendowej.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Stwórz pierwsze modele, widoki oraz szablony w Django
 • Utwórz system rezerwacji dla hotelu lub restauracji, pozwalając użytkownikom na rezerwację online
 • Zaprojektuj backend do głównego projektu z wykorzystaniem frameworka
 • Rozbuduj aplikację i poszerz jej możliwości
SQL
django
Projekt końcowy - zbuduj własną aplikację!

Przez cały kurs uczyłeś się nowych technologii, tworzyłeś zarówno mniejsze projekty, jak również kolejne cegiełki w ramach głównego projektu - który masz już obecnie gotowy. W module tym zbierzesz wszystkie dotychczasowe umiejętności w całość i przejdziesz przez cały proces tworzenia oprogramowania, począwszy od jego projektu w Figmie, poprzez pracę w zespole deweloperskim. Stworzysz swój oryginalny projekt, pracując w niewielkim, 3-4 osobowym zespole – dokładnie tak, jak w późniejszej pracy.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Zaprojektuj własną aplikację w Figmie
 • Przejdź przez cały proces tworzenia nowej aplikacji
 • Współpracuj wraz z mini zespołem na Githubie
 • Zakoduj swoją oryginalną aplikację z wykorzystaniem całej zdobytej wiedzy
JavaScript
django
Git
SQL
figma
Career Week

Przekonasz się, co rekruterzy faktycznie lubią w CV i jak to przekłada się na twoją szansę na rynku pracy. Rozpoczynając przygodę z IT, łatwo poczuć się zagubionym w konkurencyjnym środowisku. Naszym celem jest wyposażyć Cię w niezbędne narzędzia, które staną się Twoją kluczową przewagą w branży IT. Omówimy zarówno pytania techniczne, jak i te dotyczące umiejętności miękkich, które często pojawiają się podczas rozmów rekrutacyjnych.

Przykładowe ćwiczenia:
 • Przygotuj swoje CV pod nowe wyzwania
 • Sprawdź, co może być Twoją niszą w branży IT
 • Dowiedz się, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej
 • Poznaj klucz do skutecznego networkingu i budowania wizytówki w sieci
Linkedin
Wybierz jak najlepsi

Dodatkowe korzyści w ramach naszego kursu:

100% na żywo👨‍💻
Nasze kursy prowadzimy w całości online na żywo. Nie są to nagrania, a prawdziwe zajęcia w małej grupie. Zadawaj pytania i otrzymuj odpowiedzi na bieżąco. Stawiamy na bezpośredni kontakt!
Sprawdzona formuła 💻
Ucz się w formule wieczorowo-weekendowej i poczuj, jak nowa wiedza otacza Cię na co dzień. Jest to jedna z najbardziej sprawdzonych i najlepszych form nauki.
Live coding 🔥
Dzięki formie wirtualnej klasy i zajęciach live coding, już na pierwszych zajęciach wdrażasz się w praktykę i kodujesz z wykorzystaniem najpopularniejszych narzędzi deweloperskich.
Mentorzy i teamworking 👬
Nasi mentorzy, to doświadczeni praktycy z branży, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Możesz liczyć na ich pomoc i wsparcie na każdym etapie trwania szkolenia.
Dostęp na całe życie ♾️
Dożywotni dostęp do nagrań z zajęć 'live' i materiałów to gwarancja, że Twoja inwestycja zawsze będzie się opłacać. Możesz do nich wracać w dowolnym momencie, aby utrwalać wiedzę lub rozwijać nowe umiejętności.
Portfolio 💼
Zdobądź solidne umiejętności programowania, ćwicząc na bazie realnych przykładów i projektów. Pozwoli Ci to stworzyć własne portfolio, którym wyróżnisz się na rynku pracy.
Najbliższa edycja już za 23 dni! 🚀
Angelika Czerwińska
Moduł web był świetnie poprowadzony. Przeszliśmy przez dużo praktycznych przykładów i mieliśmy okazję stworzyć kilka własnych projektów (...).
Angelika Czerwińska
Fullstack Developer Bootcamp
Andrzej Kurtycz
Moja opinia na temat szkolenia jest bardzo pozytywna. Szczególnie miło zaskoczył mnie fakt, że mogliśmy wrócić i powtórzyć część zajęć. Decydując się na powtórkę z zajęć i wydłużając jej o kolejny miesiąc, daliście wyraz swojej jakości i profesjonalizmu.
Andrzej Kurtycz
Fullstack Developer Bootcamp
❤️
Patryk Kotański
(...) Nabyta wiedza przydaje mi się w pracy, ale też korzystam z niej do realizacji własnego przedsięwzięcia.
Patryk Kotański
Fullstack Developer Bootcamp

Mamy wiele powodów,
dla których warto

01
Aktualne technologie
Nasz program jest stale aktualizowany z udziałem ekspertów z branży, co pozwala uczestnikom być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami. Dzięki temu nasi kursanci zdobywają praktyczne umiejętności zgodne z wymaganiami współczesnego rynku pracy.
02
Stosunek jakości do ceny
Oferujemy bardzo dużą ilość godzin zajęć na żywo przy jednoczesnym utrzymaniu rozsądnej ceny kursu. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości szkolenia przy zachowaniu dostępności finansowej, co sprawia, że nasz kurs jest atrakcyjny dla różnorodnej grupy uczestników.
03
Kompleksowość
Płacisz jedną cenę, a otrzymujesz pełen zakres korzyści. Nasz kurs Fullstack Developer Bootcamp obejmuje kompleksowe szkolenie, które przygotowuje uczestników do pełnienia roli Fullstack Developera. Nie ma ukrytych kosztów czy dodatkowych opłat.
04
Wsparcie
Gwarantujemy ciągłe wsparcie naszych kursantów, czy to w zakresie znalezienia odpowiedniego finansowania, powtórki trudniejszych zagadnień poruszanych na kursie czy umożliwienia idywidualnych konsultacji.
05
Społeczność
Kładziemu duży nacisk na bezpośredni kontakt między kursantami. Tworzymy unikalną społeczność, w której studenci mogą dzielić się doświadczeniem, wymieniać pomysłami i wspierać się nawzajem. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego uczestnika.
06
Career Week
Nasza pomoc nie kończy się poza zakończeniu szkolenia. Weź udział w naszym Career Week, podczas którego weźmiesz udział w warsztatach z rekruterką oraz symulowanych rozmowach rekrutacyjnych.

Poznaj twórców kursu
i przyszłych mentorów

Zawsze stawiamy na jakość naszych szkoleń. Pomagają nam w tym nasi mentorzy. To co wyróżnia naszych trenerów to potężne doświadczenie praktyczne oraz pasja do przekazywania wiedzy – u nas nie ma miejsca na suchą teorię!

Najbliższe edycje

Bootcamp
Web development
Fullstack Developer Bootcamp
Termin
06-08-2024
Czas nauki
8 miesięcy
Lokalizacja
Online (na żywo)
Cena

Dlaczego warto dołączyć do bootcampy i do branży?

Branża IT nadal należy do najbardziej dynamicznych i szybko rozwijających się sektorów. Wysoki popyt na specjalistów IT wynika z jej szerokiego zakresu specjalizacji, obejmującego m.in. UX Design, data science, analizę danych, programowanie front i backend oraz wiele innych dziedzin.
Dofinansowania
Dofinansowania
Zadowolonych absolwentów
1195+
Lat doświadczenia
5
Absolwentów poleciłoby nasz kurs
93%

Finansowanie kursów - mamy na to sposób

Zdajemy sobie sprawę, że kurs programowania to inwestycja w siebie i swoją przyszłość, dlatego oferujemy wiele dogodnych możliwości sfinansowania Twojego szkolenia.

FAQ

Czy mogę sfinansować kurs w ratach?

Kurs sfinansować możesz zarówno poprzez wpłatę jednorazową (otrzymasz dodatkowy rabat), jak również rozłożyć jego cenę na dogodne raty. W zależności od szkolenia możesz sfinansować go:

 

 • w ratach 0% we współpracującym z nami Alior Banku (do 10 rat 0%);
 • rozłożyć płatność na niskie raty (do 60 rat, od ok. 50 pln/m-c w zależności od szkolenia) - w Alior Banku;
 • skorzystać z opcji “split payment” - bezpośrednio u nas, bez udziału instytucji finansowej;

 

Niezależnie, którą opcję wybierzesz (płatność jednorazowa z rabatem, raty, split payment) - całość formalności załatwisz bez wychodzenia z domu, w całości online.

Czy istnieją opcje dofinansowania do szkoleń?

W zależności od miejsca zamieszkania istnieje wiele możliwości uzyskania dofinansowania do szkoleń - zarówno dla osób fizycznych, jak i firm.

 

Prowadzimy szkolenia od 2018 roku, posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, jak również Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno Szkoleniowych (MSUES), co pozwala nam świadczyć szkolenia dofinansowane zarówno za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych (BUR), jak również ze środków krajowych (m. in. urzędy pracy).

 

Więcej szczegółów odnośnie dofinansowań w roku 2024 oraz kolejnych latach znana będzie na początku 2024 roku.

 

Aby poznać szczegóły aktualnych opcji dofinansowań w miejscu, w którym mieszkasz - po prostu skontaktuj się z nami :)

 


 

Czy oferujecie pomoc po zakończeniu szkolenia?

Nasza pomoc nie kończy się w momencie zakończenia kursu. Również po jego zakończeniu możesz liczyć na nasze wsparcie. Oferujemy zarówno dostęp do materiałów szkoleniowych, nagrań z zajęć, możliwość kontaktu z mentorami, jak również wsparcie  w rozwoju kariery.

 

Po zakończeniu kursu otrzymujesz:

 

 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • bezterminowy dostęp do nagrań oraz materiałów szkoleniowych
 • możliwość kontaktu z mentorami oraz innymi uczestnikami na kanałach na Slacku
 • udział w “career week” dedykowanym dla danego kursu - zajęciach z przygotowania CV oraz warsztatach nt. przygotowania się do rozmów rekrutacyjnych
 • dostęp do community codebrainers - m.in. możliwość udziału w dodatkowych webinarach, zniżki na kolejne szkolenia, imprezy integracyjne, wymiana wiedzy
 • polecenia do współpracujących z nami firmami oraz oferty pracy na naszych kanałach na Slacku


 

Czy zajęcia są nagrywane?

Wszystkie zajęcia w których bierzesz udział on-line są nagrywane tak, abyś miał do nich dostęp również w późniejszym terminie i mógł bez problemu wrócić do omawianej tematyki.

 

Nagrania dostępne są dla uczestników danej grupy oraz prowadzących - nie udostępniamy ich nikomu innemu.


 

Czy na kursie są zajęcia na żywo?

W odróżnieniu od większości szkół, gdzie kursy prowadzone są głównie w formie wcześniej przygotowanych nagrań (bez kontaktu na żywo), nasze zajęcia prowadzimy na żywo, w małych grupach, w formie wirtualnej klasy (lub stacjonarnie, jeśli zapisałeś się na nasz kurs stacjonarny).

 

Daje to już podczas kursu możliwość nauki w formule live coding, ze wsparciem prowadzącego podczas zajęć.

Jakie umiejętności będę posiadał po zakończeniu kursu Fullstack Developer

Fullstack Developer Bootcamp w kompleksowy sposób przygotowuje do przyszłej pracy w branży IT, na stanowiskach takich jak:

 

 • Frontend Developer;
 • Backend Developer;
 • Fullstack Developer;


Wiedza uzyskana podczas szkolenia przydatna jest również na stanowiskach takich jak m.in. Tester oprogramowania oraz Python Developer.

 

Nabyte kompetencje i umiejętności front-end developera:

 

 • znajomość i umiejętność tworzenia responsywnych stron internetowych z wykorzystaniem języka HTML oraz CSS, SaSS, jQuery, AJAX, a także zewnętrznych źródeł danych (API);
 • umiejętność programowania w języku JavaScript na poziomie zaawansowanym;
 • znajomość i umiejętność wykorzystania frameworka React do tworzenia zaawansowanych projektów webowych, w tym z wykorzystaniem REST api po stronie backendu;

 

Nabyte kompetencje i umiejętności back-end developera:

 

 • umiejętność programowania w języku python na poziomie zaawansowanym, w tym programowania funkcyjnego i obiektowego oraz znajomość wzorców projektowych;
 • znajomość systemu kontroli wersji git;
 • umiejętność projektowania i tworzenia relacyjnych baz danych oraz tworzenia zapytań w języku SQL na poziomie zaawansowanym;
 • znajomość i umiejętność wykorzystania frameworka Django do tworzenia zaawansowanych projektów webowych.

 

Każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia kursu wraz z suplementem opisującym zakres szkolenia. Podczas szkolenia uczestnicy tworzą własne projekty (portfolio) utrzymywane w repozytorium na github.

Masz pytania? -Chętnie na nie odpowiemy!

Możesz też do nas napisać na adres:
[email protected]

lub skontaktować się telefonicznie
+48 607 999 696