Data Science
Bootcamp
100% na żywo 🔥

Data Science + AI Bootcamp

Dołącz do prawdopodobnie najlepszego bootcampu Data Science + AI w Polsce! Zdobądź pożądane kompetencje i przygotuj się do roli Junior Data Scientist!

 

 • ponad 400h nauki, w tym 210h na żywo
 • mentorzy - eksperci z branży
 • 9 mini projektów + projekt końcowy
Bootcamp
Data Science
Data Science + AI Bootcamp
Start:
10.09.2024
Czas trwania:
6 miesięcy
Lokalizacja:
Online (na żywo)
Rodzaj kursu:
wieczorowo - weekendowy
Cena:
9 990.00 PLN 12 980.00 PLN *
* Najniższa cena przed obniżką 12 980.00 PLN

Junior Data Scientist w 6 miesięcy!

Zapisz się na certyfikowanie szkolenie, które zostało stworzone na bazie programów wiodących szkół zagranicznych, takich jak Flatiron i Lewagon. Zdobądź kompetencje umozliwiajace podjęcie pracy jako Junior Data Scientist!

100% na żywo
max. 10 osób w grupie
Career Week
🔥️
Junior Data Scientist w 6 miesięcy!
Średnia ocen
4.8/5
Godzin nauki
+400h
Zadowolonych kursantów
93%

Dołącz do topowego bootcampu!

Zdobądź wiedzę, która jest pożądana obcenie w praktycznie każdej branży! Zostań poszukiwanym specjalistą, wykorzystuj algorytymy uczenia maszynowego i rozwiązuj problemy tj. wykrywanie oszustw finansowych, czy przewidywanie ruchów indeksów giełdowych.

Python i Bazy danych
Naucz się Pythona - jednego z najbardziej uniwersalnych języków programowania. Wykorzystuj ten język do eksploracji danych, analizy i wykonywania złożonych operacji na bazach danych.
Python
SQL
Git
Pycharm
Modelowanie i wizualizacje
Odkryj świat analizy danych, rozwijając umiejętności modelowania, wizualizacji i przekazywania wyników. Poznaj techniki, które pomogą Ci skupić uwagę odbiorców i prezentować dane w sposób interaktywny, jasny i skuteczny.
NumPy
Matplotlib
Seaborn
Machine Learning
Opanuj kompleksową wiedzę z zakresu machine learningu i stwórz modele uczenia maszynowego, które prognozują trendy i pozwalają osiągać przewagę konkurencyjną.
Machine Learning
NLP
Scikit-learn
Sztuczna inteligencja
Poznaj praktyczne zastosowania sztucznej inteligencji w analizie danych i zastosuj je w realnych sytuacjach biznesowych. Dowiedz się, jak AI może zwiększyć Twoją efektywność w kodowaniu.,
AI
Chat GPT

Jedyne tak efektywne szkolenie

210h skondensowanej nauki na żywo! Wyposażymy Cię we wszystkie niezbędne umiejętności programowania oraz przetwarzania i analizy danych. Zrealizujesz 9 mini projektów po każdym module i jeden projekt końcowy scalający całą wiedzę zdobytą na kursie.

Wstęp do Pythona i Nauki Danych
Opanujesz solidne podstawy Pythona, w tym struktury danych, pętle, instrukcje warunkowe i programowanie obiektowe. Poznasz narzędzia takie jak Jupyter Notebook, PyCharm i Git. Dodatkowo, zdobędziesz umiejętności w języku SQL - począwszy od podstawowych zapytań, aż po zaawansowane techniki analityczne i użycie CTE.
Przykładowe ćwiczenia:
 • Użyj Pythona do stworzenia funkcji umożliwiających operacje na danych książek - CRUD (Create, Read, Update, Delete)
SQL
Analiza i Wizualizacja Danych
Ten moduł to nie tylko dalsza nauka technik analizy danych, ale również umiejętność ich interpretacji w konkretnym kontekście. Poznasz narzędzia i biblioteki Python takie jak NumPy, Panas, Matplotlib, Seaborn. Odkryjesz techniki webscrappingu pobierając dane ze stron internetowych za pomocą Beautiful Soup i Selenium. Twórz interaktywne wizualizacje za pomocą Plotly Dash.
Przykładowe ćwiczenia:
 • Zbierz dane o cenach akcji z popularnych giełd, a następnie wykorzystaj poznane narzędzia do stworzenia interaktywnego dashboardu prezentującego analizę trendów cenowych
Numpy
Pandas
Selenium
Statystyka i analiza danych
Poznasz praktyczne zastosowanie koncepcji statystycznych w analizie danych. Zdobędziesz umiejętności przewidywania i interpretacji danych, wykorzystując narzędzia takie jak Scipy, Statsmodels, Numpy i Pandas.
Przykładowe ćwiczenia:
 • Stwórz model przewidywania cen nieruchomości na podstawie cech, takich jak lokalizacja, powierzchnia, liczba pokoi używając modeli regresyjnych.
Numpy
Pandas
Statmodels
Uczenie Maszynowe / Machine Learning
Ten moduł stanowi konkretne podstawy uczenia maszynowego. Poznasz tajniki budowania, trenowania i oceny modeli analizy danych. Opanujesz kluczowe algorytmy: od KNN, Regresji Logistycznej po Random Forest i Xgboost. Zdobędziesz umiejętność właściwego podziału danych i budowy modeli w Scikit-learn. Przejdziemy przez techniki cross-walidacji, optymalizacji hiperparametrów i inżynierię cech, umożliwiające lepsze przetwarzanie danych dla modeli ML. Zdobędziesz podstawy analizy tekstu i przetwarzania języka naturalnego (NLP), odkrywając nowe możliwości w analizie danych tekstowych.
Przykładowe ćwiczenia:
 • Twórz spersonalizowane rekomendacje.
 • Rozwijaj system rekomendacji filmów wykorzystujący filtrację opartą na współpracy i content-based filtering.
Sickit Learn
Uczenie Głębokie
Opanujesz zaawansowane techniki głębokiego uczenia, takie jak CNN, transfer learning i rekurencyjne sieci neuronowe. Poznasz tajniki tworzenia modeli do rozpoznawania obrazów, wykorzystywania gotowych rozwiązań w Twoich projektach oraz analizy sekwencyjnych danych, jak tekst czy szeregi czasowe.
Przykładowe ćwiczenia:
 • Wykorzystaj uczenie głębokie do analizy obrazów.
 • Zaprojektuj sieć neuronową CNN, która na podstawie zdjęć twarzy oceni wiek i płeć osoby.
Big Data + Spark
Dzięki opanowaniu Apache Spark i PySpark będziesz praktycznie analizować duże zbiory danych, co jest kluczowe w obszarach takich jak analiza rynku, prognozowanie trendów biznesowych czy przetwarzanie transakcji finansowych. Nauczysz się, jak korzystać z Spark SQL do przeprowadzania zapytań i analizy danych, a także jak łączyć możliwości SQL z zaawansowanymi funkcjami Spark do przetwarzania danych. Poznasz MLlib - bibliotekę do maszynowego uczenia w Spark, zdobywając umiejętności budowania, trenowania i oceny modeli na dużą skalę.
Przykładowe ćwiczenia:
 • Wykorzystaj Apache Spark do analizy dużego zbioru danych z mediów społecznościowych, np. tweetów, w celu identyfikacji trendów i wzorców zachowań użytkowników.
apache spark
Career Week
Przekonaj się, co rekruterzy faktycznie lubią w CV i jak to przekłada się na twoją szansę na pracę. Rozpoczynając przygodę z IT, łatwo poczuć się zagubionym w konkurencyjnym środowisku. Naszym celem jest wyposażyć Cię w niezbędne narzędzia, które staną się Twoją kluczową przewagą w branży IT. Omówimy zarówno pytania techniczne, jak i te dotyczące umiejętności miękkich, które często pojawiają się podczas rozmów rekrutacyjnych.
Przykładowe ćwiczenia:
 • Przygotuj swoje CV pod nową pracę.
 • Sprawdź, co może być Twoją niszą w branży IT.
 • Poznaj klucz do skutecznego networkingu i budowania wizytówki w sieci.
Linkedin
Wybierz jak najlepsi

Dodatkowe korzyści w ramach naszego kursu:

100% na żywo 👨‍💻
Nasze kursy prowadzimy w całości online na żywo. Nie są to nagrania, a prawdziwe zajęcia w małej grupie. Zadawaj pytania i otrzymuj odpowiedzi na bieżąco. Stawiamy na bezpośredni kontakt!
Sprawdzona formuła 💻
Ucz się w formule wieczorowo-weekendowej i poczuj, jak nowa wiedza otacza Cię na co dzień. Jest to jedna z najbardziej sprawdzonych i najlepszych form nauki.
Live coding 🔥
Dzięki formie wirtualnej klasy i zajęciach live coding, już od pierwszych zajęć wdrażasz się w praktykę i kodujesz z wykorzystaniem najpopularniejszych narzędzi deweloperskich.
Mentorzy i teamworking 👬
Nasi mentorzy, to doświadczeni praktycy z branży, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Możesz liczyć na ich pomoc i wsparcie na każdym etapie trwania szkolenia.
Dostęp na całe życie ♾️
Dożywotni dostęp do nagrań z zajęć 'live' i materiałów to gwarancja, że Twoja inwestycja zawsze będzie się opłacać. Możesz do nich wracać w dowolnym momencie, aby utrwalać wiedzę lub rozwijać nowe umiejętności.
Portfolio 💼
Zdobądź solidne umiejętności programowania i przetwarzania danych, ćwicząc na bazie realnych przykładów i projektów. Pozwoli Ci to stworzyć własne portfolio, którym wyróżnisz się na rynku pracy.
Najbliższa edycja już za 58 dni! 🚀
Kamil Holiat
Zdecydowanie polecam szkolenie "Data Science +ML" ze względu na fakt na bardzo merytorycznie prowadzone i przemyślane szkolenie (...)
Kamil Holiat
Data Science + AI Bootcamp
Natasza Nowakowska
Bardzo dobry, merytoryczny kurs, dużo ciekawych przykładów, zadania do samodzielnego opracowania, świetnie przygotowani, profesjonalni prowadzący.
Natasza Nowakowska
Data Science + AI Bootcamp
❤️

Mamy wiele powodów,
dla których warto

01
Aktualne technologie
Nasz program jest stale aktualizowany z udziałem ekspertów z branży, co pozwala uczestnikom być na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami. Dzięki temu nasi kursanci zdobywają praktyczne umiejętności zgodne z wymaganiami współczesnego rynku pracy.
02
Stosunek jakości do ceny
Oferujemy bardzo dużą ilość godzin zajęć na żywo przy jednoczesnym utrzymaniu rozsądnej ceny kursu. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości szkolenia przy zachowaniu dostępności finansowej, co sprawia, że nasz kurs jest atrakcyjny dla różnorodnej grupy uczestników.
03
Kompleksowość
Płacisz jedną cenę, a otrzymujesz pełen zakres korzyści. Nasz kurs Data Science + AI Bootcamp obejmuje kompleksowe szkolenie, które przygotowuje uczestników do pełnienia roli Junior Data Scientist Nie ma ukrytych kosztów czy dodatkowych opłat.
04
Wsparcie
Gwarantujemy ciągłe wsparcie naszych kursantów, czy to w zakresie znalezienia odpowiedniego finansowania, powtórki trudniejszych zagadnień poruszanych na kursie czy umożliwienia idywidualnych konsultacji.
05
Społeczność
Kładziemu duży nacisk na bezpośredni kontakt między kursantami. Tworzymy unikalną społeczność, w której studenci mogą dzielić się doświadczeniem, wymieniać pomysłami i wspierać się nawzajem. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego uczestnika.
06
Career Week
Nasza pomoc nie kończy się poza zakończeniu szkolenia. Weź udział w naszym Career Week, podczas którego weźmiesz udział w warsztatach z rekruterką oraz symulowanych rozmowach rekrutacyjnych.

Poznaj twórców kursu
i przyszłych mentorów

Zawsze stawiamy na jakość naszych szkoleń. Pomagają nam w tym nasi mentorzy. To co wyróżnia naszych trenerów to potężne doświadczenie praktyczne oraz pasja do przekazywania wiedzy – u nas nie ma miejsca na suchą teorię!

Najbliższe edycje

Bootcamp
Data Science
Data Science + AI Bootcamp
Termin
10-09-2024
Czas nauki
6 miesięcy
Lokalizacja
Online (na żywo)
Cena
9 990.00 PLN
12 980.00 PLN * * Najniższa cena przed obniżką 12 980.00 PLN

Dlaczego warto dołączyć do bootcampy i do branży?

Branża IT nadal należy do najbardziej dynamicznych i szybko rozwijających się sektorów. Wysoki popyt na specjalistów IT wynika z jej szerokiego zakresu specjalizacji, obejmującego m.in. UX Design, data science, analizę danych, programowanie front i backend oraz wiele innych dziedzin.
Dofinansowania
Dofinansowania
Zadowolonych absolwentów
1195+
Lat doświadczenia
5
Absolwentów poleciłoby nasz kurs
93%

Finansowanie kursów - mamy na to sposób

Zdajemy sobie sprawę, że kurs programowania to inwestycja w siebie i swoją przyszłość, dlatego oferujemy wiele dogodnych możliwości sfinansowania Twojego szkolenia.

FAQ

Czy mogę sfinansować kurs w ratach?

Kurs sfinansować możesz zarówno poprzez wpłatę jednorazową (otrzymasz dodatkowy rabat), jak również rozłożyć jego cenę na dogodne raty. W zależności od szkolenia możesz sfinansować go:

 

 • w ratach 0% we współpracującym z nami Alior Banku (do 10 rat 0%);
 • rozłożyć płatność na niskie raty (do 60 rat, od ok. 50 pln/m-c w zależności od szkolenia) - w Alior Banku;
 • skorzystać z opcji “split payment” - bezpośrednio u nas, bez udziału instytucji finansowej;

 

Niezależnie, którą opcję wybierzesz (płatność jednorazowa z rabatem, raty, split payment) - całość formalności załatwisz bez wychodzenia z domu, w całości online.

Czy istnieją opcje dofinansowania do szkoleń?

W zależności od miejsca zamieszkania istnieje wiele możliwości uzyskania dofinansowania do szkoleń - zarówno dla osób fizycznych, jak i firm.

 

Prowadzimy szkolenia od 2018 roku, posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, jak również Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno Szkoleniowych (MSUES), co pozwala nam świadczyć szkolenia dofinansowane zarówno za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych (BUR), jak również ze środków krajowych (m. in. urzędy pracy).

 

Więcej szczegółów odnośnie dofinansowań w roku 2024 oraz kolejnych latach znana będzie na początku 2024 roku.

 

Aby poznać szczegóły aktualnych opcji dofinansowań w miejscu, w którym mieszkasz - po prostu skontaktuj się z nami :)

 


 

Czy oferujecie pomoc po zakończeniu szkolenia?

Nasza pomoc nie kończy się w momencie zakończenia kursu. Również po jego zakończeniu możesz liczyć na nasze wsparcie. Oferujemy zarówno dostęp do materiałów szkoleniowych, nagrań z zajęć, możliwość kontaktu z mentorami, jak również wsparcie  w rozwoju kariery.

 

Po zakończeniu kursu otrzymujesz:

 

 • certyfikat ukończenia szkolenia
 • bezterminowy dostęp do nagrań oraz materiałów szkoleniowych
 • możliwość kontaktu z mentorami oraz innymi uczestnikami na kanałach na Slacku
 • udział w “career week” dedykowanym dla danego kursu - zajęciach z przygotowania CV oraz warsztatach nt. przygotowania się do rozmów rekrutacyjnych
 • dostęp do community codebrainers - m.in. możliwość udziału w dodatkowych webinarach, zniżki na kolejne szkolenia, imprezy integracyjne, wymiana wiedzy
 • polecenia do współpracujących z nami firmami oraz oferty pracy na naszych kanałach na Slacku


 

Czy zajęcia są nagrywane?

Wszystkie zajęcia w których bierzesz udział on-line są nagrywane tak, abyś miał do nich dostęp również w późniejszym terminie i mógł bez problemu wrócić do omawianej tematyki.

 

Nagrania dostępne są dla uczestników danej grupy oraz prowadzących - nie udostępniamy ich nikomu innemu.


 

Czy na kursie są zajęcia na żywo?

W odróżnieniu od większości szkół, gdzie kursy prowadzone są głównie w formie wcześniej przygotowanych nagrań (bez kontaktu na żywo), nasze zajęcia prowadzimy na żywo, w małych grupach, w formie wirtualnej klasy (lub stacjonarnie, jeśli zapisałeś się na nasz kurs stacjonarny).

 

Daje to już podczas kursu możliwość nauki w formule live coding, ze wsparciem prowadzącego podczas zajęć.

Jakie umiejętności będę posiadał po zakończeniu kursu Data Science + AI

Szkolenie przygotowuje do samodzielnej pracy w zakresie analizy danych (np. na stanowisku Data Scientist). Kurs przygotowuje do programowania w języku Python oraz SQL na poziomie zaawansowanym oraz analizy / wizualizacji danych z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi analitycznych, bibliotek języka Python oraz machine learning.


Kurs przekazuje kwalifikacje przydatne w pracy w zawodzie Data Scientist (kod identyfikacji zawodu - 252102).

 

Po zakończeniu szkolenia uczestnik:

 

 • programuje w języku Python na poziomie zaawansowanym, w szczególności w celu jego wykorzystania do analizy oraz wizualizacji danych oraz przetwarzania obrazu;
 • tworzy zaawansowane zapytania w języku SQL, wykorzystuje narzędzia zapytań do baz danych;
 • tworzy i analizuje testy statystyczne oraz stawia hipotezy;
 • używa zaawansowanych narzędzi do obliczeń rozproszonych (spark, databricks);
 • dobiera i wdraża techniki eksploracji oraz raportowania danych w zależności od potrzeb;
 • dobiera metody i techniki wizualizacji w zależności od potrzeb, adekwatnie do analizowanego obszaru oraz wykorzystuje zaawansowane metody wizualizacji;
 • wykorzystuje w praktyce zaawansowane narzędzia analityczne oraz biblioteki Pythona (Numpy, pandas, matplotlib, seaborn);
 • dobiera i wykorzystuje adekwatnie do potrzeb zaawansowane narzędzia machine learning w celu analizy i wizualizacji (drzewa decyzyjne, random forest, deep learning, CNN, TensorFlow);

 

Szkolenie pozwala na nabycie kwalifikacji przydatnych w zawodzie: Analityk baz danych (data scientist) - kod zawodu 252102.

Masz pytania? -Chętnie na nie odpowiemy!

Możesz też do nas napisać na adres:
[email protected]

lub skontaktować się telefonicznie
+48 607 999 696