WYKORZYSTAJ SWOJE BONY!

Praktyczne i wyjątkowo bogate kursy IT w ramach Kierunku Kariera i Kariera Zawodowa!

WYKORZYTAJ BONY SZKOLENIOWE!


Kierunek Kariera

Otrzymaj 2700 PLN w formie bonów szkoleniowych na szkolenia podstawowe - dla osób w wieku 25-65 lat, mieszkających, pracujących lub uczących się na terenie Małopolski.

Kierunek Kariera Zawodowa

Otrzymaj 5040 PLN w formie bonów szkoleniowych na kursy zawodowe - dla osób w wieku 25-65 lat, mieszkających, pracujących lub uczących się na terenie Małopolski.

Łap Skilla!

Nawet 7545 PLN dofinansowania dla osób w wieku 18 - 24 lat, mieszkających, pracujących lub uczących się na terenie Małopolski.

KURSY W RAMACH KIERUNKU KARIERA


Chcesz podnieść swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe? A może planujesz zmienić kierunek swojego rozwoju i odnaleźć się w zupełnie innej branży?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję! Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekty "Kierunek Kariera", „Kierunek Kariera Zawodowa” oraz "Łap Skilla". Dzięki nim uczestnicy wybranych przez siebie szkoleń lub kursów mogą otrzymać bony szkoleniowe, które mozna wykorzystać aż do 30.09.2023.

Wybierz jeden z naszych kursów startujących we wrześniu, z zakończeniem przed 30.09. To ostatnia szansa na wykorzystanie bonów w 2023 roku!

W chwili obecnej brak mozliwości wnioskowania o nowe bony szkoleniowe. Zapraszamy osoby posiadające juz takie bony w ramach jednego z programów! :)

Naucz się programować w języku Python i sql oraz wykorzystywać najpopularniejsze bilblioteki w celu analizy i wizualizacji danych!

Podczas szkolenia w kompleksowy sposób nauczysz się zarówno programowania w języku Python, jak również technik przetwarzania i analizy danych z wykorzystanie narzędzi takich jak: Jupyter, Anaconda, NumPy, pandas, matplotlib, Seaborn.
Naucz się programować w języku Python na poziomie zaawansowanym oraz wykorzystywać zaawansowane bilblioteki w celu analizy i wizualizacji danych. Poznaj techniki i zagadnienia z zakresu uczenia maszynowego (machine learning).

Podczas szkolenia w kompleksowy sposób nauczysz się zarówno programowania w języku Python na poziomie zaawansowanym, poznasz zaawansowane techniki analizy danych z wykorzystanie bibliotek takich jak Numpy, pandas, matplotlib, Seaborn, Spark, databricks, a także zagadnienia z zakresu machine learning
Zapraszamy do udziału w kursie Business Intelligence, w którym od podstaw zgłębisz umiejętności związane z analizą danych i wizualizacją przy użyciu narzędzia Power BI.

Szkolenie skupia się na nauce praktycznych umiejętności wykorzystywanych w dziedzinie Business Intelligence. Podczas ośmiu modułów, każdy poświęcony określonemu aspektowi Power BI, uczestnicy mają okazję poznać główne funkcje, narzędzia oraz praktyczne podejście do pracy z danymi.
Zaawansowany kurs z przetwarzania oraz wizualizacji danych dla osób posiadających umiejętności programowania w Pythonie.

Podczas nszkolenia nauczysz się zaawansowanych technik analizy danych, wykorzystaniem blibliotek takich jak Spark, Databricks, Panda 3D, zagadnień z zakresu uczenia maszynowego, a także wizualizacji oraz przetwarzania obrazów. Całość w oparciu o zajęcia w formie warsztatowej oraz zadania / projekty do domu na bazie realnych danych.
Przygotuj się do pracy na stanowisku tester manualnego, ucząc się zgodnie z metodologią ISTQB.

Podczas szkolenia w kompleksowy sposób nauczysz się zarówno samodzielnego projektowania przypadków testowych (strategie, scenariusze, przypadki testowe), jak również samodzielnego wykonywania testów, ich raportowania oraz komunikacji z zespołem IT i biznesem.
Przygotuj się od podstaw do pracy na stanowisku testera oprogramowania zgodnie z ISTQB oraz naucz się automatyzować testy oprogramowania z użyciem języka Python.

Podczas szkolenia w kompleksowy sposób nauczysz się zarówno samodzielnego projektowania przypadków testowych (strategie, scenariusza, przypadki testowe), wykonywania testów i ich raportowania, a także automatyzacji testów z wykorzystaniem najpopularniejszych na rynku narzędzi testerskich takich jak Selenium, Pytest i Postman oraz języka Python. Całość w oparciu o zajęcia w formie warsztatowej (on-line, na żywo) oraz zadania / projekty do domu.
Szkolenie dla osób znających podsatwy testowania oprogramowania (np. po kursie tester manualny). Naucz się automatyzować testy oprogramowania z wykorzystaniem najpopularniejszych technologii na rynku oraz języka Java.

Podnieś swoje kwalifikacje w zakresie testowania oprogramowania oraz automatyzacji testów. Podczas szkolenia nauczysz się od podstaw programowania w języku Java oraz SQL, jak również wykorzystywanie w praktyce najpopularniejszych na rynku narzędzi testerskich takich jak TestNG / JUnit, Selenium, Postman, a także systemu kontroli wersji Git. Całość w oparciu o zajęcia na żywo oraz dodatkowe projekty do domu, pod nadzorem prowadzącego.
Dowiedz się czym jest projektowanie User Experience (UX), poznaj narzędzia stosowane w procesach UX research i prototypowaniu oraz odkryj dobre praktyki tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem metodologii Design Thinking.

Podczas naszego intensywnego, 45-godzinnego szkolenia, przejdziesz przez cały proces projektowania user experience, poznasz program do prototypowania - Figma które UX Designer wykorzystuje w swojej codziennej pracy oraz w kompleksowy sposób nauczysz się jak przeprowadzać badania użyteczności aplikacji mobilnych i serwisów internetowych.
Naucz się tworzyć zaawansowane projekty funkcjonalnych stron internetowych oraz aplikacji mobilnych, w oparciu o analizę potrzeb użytkownika z uwzględnieniem najważniejszych wymagań biznesowych.

Podnieś swoje kwalifikacje w zakresie User Experience Design oraz User Interface Design. Podczas szkolenia nauczysz się samodzielnego przeprowadzania badań użytkowników, definiowania produktu zgodnie z wymaganiami biznesowmi, zagadnień z zakresu UX writingu, a także praktycznego przeprowadzania testów użyteczności. Całość w oparciu o zajęcia w formie warsztatowej oraz pracę nad własnymi projektami, pod nadzorem prowadzącego.

KURSY 09/2023


Duża ilość godzin nauki na żywo oraz doświadczeni specjaliści z branży sprawiają, że nasze szkolenia to najlepszy dla Ciebie wybór (cena / jakość) spośród szkoleń oferowanych na rynku.

Wybierz nasze wrześniowe szkolenia - to ostatnia szansa na wykorzystanie bonów szkoleniowych!

---
Ceny podane poniżej zawierają koszty obowiązkowej certyfikacji (egzaminu) dla osób z Kierunku Kariera Zawodowa. Dla osób nie korzystających z dofinansowania w ramach KKZ brak jest konieczności podejścia do certyfikacji (zapytaj nas o szczegóły).

Raty 0%

PYTHON
DATA SCIENCE

2 880 pln

Również w ramach KK
(zakończenie przed 30.09)


 • Start:
  07.09.2023 r.
 • Liczba godzin / z trenerem:
  100 / 45 h
 • Poziom:
  od podstaw
 • Tryb:
  wieczorowo-weekendowy
  on-line (na żywo)
APLIKUJ

Dowiedz się więcej

Raty 0%

DATA SCIENCE
MACHINE LEARNING

5 040 pln

Również w ramach KKZ
(zakończenie przed 30.09)


 • Start:
  07.09.2023 r.
  (ostatnie miejsca)
 • Liczba godzin / z trenerem:
  120 / 63 h
 • Poziom:
  zaawansowany
  + prework od podstaw
 • Tryb:
  wieczorowo-weekendowy
  on-line (na żywo)
APLIKUJ

Dowiedz się więcej

Raty 0%

POWER BI
BUSINESS INTELLIGENCE

1 640 pln

Dofinansowanie w ramach
OPEN / Inwestuj w Rozwój


 • Start:
  12.09.2023 r.
  (ostatnie miejsca)
 • Liczba godzin / z trenerem:
  48 / 24 h
 • Poziom:
  od podstaw
 • Tryb:
  wieczorowo-weekendowy
  on-line (na żywo)
APLIKUJ

Dowiedz się więcej

Raty 0%

TESTER
MANUALNY

2 880 pln

Również w ramach KK
(zakończenie przed 30.09)


 • Start:
  05.09.2023 r.
 • Liczba godzin / z trenerem:
  75 / 45 h
 • Poziom:
  od podstaw
 • Tryb:
  wieczorowo-weekendowy
  on-line (na żywo)
APLIKUJ

Dowiedz się więcej

Raty 0%

TESTER
AUTOMATYZUJACY (Py)

5 040 pln

2340 PLN w ramach
Kierunek Kariera


 • Start:
  05.09.2023 r.
 • Liczba godzin / z trenerem:
  120 / 69 h
 • Poziom:
  zaawansowany
  - od podstaw
 • Tryb:
  wieczorowo-weekendowy
  on-line (na żywo)
APLIKUJ

Dowiedz się więcej

Raty 0%

AUTOMATYZACJA
TESTÓW (Py)

2 500 pln

Również w ramach KKZ
(zakończenie przed 30.09)


 • Start:
  12.09.2023 r.
 • Liczba godzin / z trenerem:
  50 / 30 h
 • Poziom
  zaawansowany
 • Tryb:
  wieczorowo-weekendowy
  on-line (na żywo)
APLIKUJ

Dowiedz się więcej

JAK DZIAŁA PROGRAM


Zdajemy sobie sprawę, że kurs programowania to inwestycja w siebie i swoją przyszłość, dlatego oferujemy wiele dogodnych możliwości sfinansowania Twojego szkolenia.

Jako jedyna szkoła oferujemy również zwrot wpłaconych rat w przypadku otrzymania dofinansowania kursu w trakcie jego trwania. Rozpocznij naukę już teraz, a dofinansowanie znajdź w trakcie kursu - pomożemy!

Raty 0%

Raty 0% bez żadnych kosztów
5/6/10 lub 20 rat 0%

Więcej

Niskie raty

Sfinansuj kurs niskimi ratami
od ok. 190 PLN/m-c (max. 60 rat)

Więcej

Dofinansowania

Program OPEN / Inwestuj w Rozwój
/ Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Więcej

Znajdź nas!


CodeBrainers Sp. z o.o.

ul. Długa 46/7,
31-146 Kraków

Telefon: 607-999-696 / 574-730-192 (jeśli nie damy rady odebrać - oddzwonimy :) )
E-mail:
krakow@codebrainers.pl
Nr instytucji szkoleniowej:
2.12/00009/2020

Kontakt


WYKŁADOWCY


Piotr Arciszewski

Full-Stack Developer

Od prawie 10 lat lat tworzy witryny i aplikacje webowe współpracując z polskimi i zagranicznymi firmami. Jako webmaster zajmuję się backendem, frontendem oraz zapleczem serwerowym, na którym działają wdrażane rozwiązania.

Jakub Argasiński

Lead Frontend Developer

Programuje od 20 lat. Zawodowo pracuje mi.in. nad rozwiązaniami IT dla branży lotniczej. Lider zespołu (m.in. w Sabre oraz Flock.aero). W wolnym czasie komponuje muzykę działając w demoscenowej grupie Aberration Creations i współorganizuje demoparties.

Mikołaj Leszczuk

QoE Senior Specialist

Karierę rozpoczął w Comarch jako kierownik działu technologii multimedialnych. Miłośnik szeroko pojętych systemów przetwarzania danych, ze szczególnych uwzględnieniem QoE.

Piotr Banaszkiewicz

Python / Automation Eng.

Programista z ponad 10 letnim doświadczeniem oraz instruktor Software Capentry. Zawodowo zajmuje się automatyką przem. oraz rozwijaniem serwisów Django.

Szymon Sapkowski

Big Data Engineer

Na co dzień zajmuje się rozwiązaniami chmurowymi jako Big Data Engineer. Pasjonat Pythona oraz Data Science. Zwycięzca kilku hackathonów związanych ze sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym. Prywatnie interesuje się kolarstwem oraz stawia swoje pierwsze kroki w motorsporcie.

Marcin Klimek

Python / C# Senior Developer

Programuje od ponad 20 lat, zawodowo w Python, C++ i C#. Senior software developer i współwłąscicel firmy tworzącej oprogramowanie. Prywatnie rozwija projekt związany ze wspinaczką i AR.

Leszek Tarkowski

Python / C# Senior Developer

Programista i fizyk z kilkunasstoletnim doświadczeniem, senior developer C++ / C# i Python. Prowadzi szkolenia IT od ponad 12 lat, głównie w zakresie C++ i Pythona. Trener Software Carpentry.

Jakub Stępak

Django / C++ Developer

Full-stack developer z kilkuletnim doświadczeniem. Pracował z różnymi technologiami, również rozszerzając stos o devops. Obecnie zawodowo rozwija m.in. framework Expo.io. Współtwórca aplikacji „Kraków pod ręką”.

FAQ

Przeprowadziliśmy już 15 edycji naszego kursu Fullstack Developer Bootcamp (oraz wiele innych szkoleń :) ), z powodzeniem pomagając wejść do IT naszym kursantom. Stawiamy na KONKRETY:
- intensywne szkolenie
- małe grupy
- kompleksową wiedzę
- aktualne technologie
- sprawdzonych prowadzących z doświadczeniem w branży
co sprawia, iż po zakończeniu szkolenia możesz z powodzeniem rozpocząć staz lub pracę jako junior developer.

Co istotne, nasz kurs to jeden z nielicznych kursów fullstackowych, pozwalający następnie na rozpoczęcie pracy zarówno jako junior front lub back-end developer, w zależności od tego, w czym czujesz się pewniej.

Program kursu dobrany został w taki sposób, aby od podstaw wprowadzać uczestników w coraz trudniejsze zagadnienia, a jednocześnie przekazać kompleksową wiedzę pozwalającą na tworzenie nowoczesnyc stron i aplikacji webowych.

Przystępując do szkolenia nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w programowaniu - przed startem przeprowadzimy jednak z Tobą rozmowę, aby poznać Twoje oczekiwania i predyspozycje :)

Kurs sfinansować możesz zarówno poprzez wpłatę własną (otrzymasz dodatkowy rabat), jak również rozłożyć jego cenę na bezplatne raty 0%.

Istnieje również możliwość uzyskania dofinansowania w ramach wielu programów wspierajacych naukę (Kierunek Kariera, Kierunek Kariera Zawodowa, mBonyPlus, BOny Łódzkie, KFS, program OPEN, Inwestuj w Rozwój itd.) Aby poznać szczegóły aktualnych opcji dofinansowań - po prostu skontaktuj się z nami :)

 • cena standardowa to 11.480 PLN za 420h szkolenia;

Oczywiście - oferujemy wiele dogodnych platnośći ratalnych, począwszy od rat bezpośrednio u nas, przez raty 0%, skończywszy na niskich ratach (do 60 rat).

Pamiętaj, iż jest to inwestycja w siebie, która bardzo szybko zwraca się po rozpoczęciu pierwszej pracy.

Nasze kursy prowadzimy w formule wieczorowo-weekendowej, gdyż jest to najbardziej efektywna forma nauki na bootcampie. Podczas kursu uczysz się systematycznie (brak dłuższych przerw pomiędzy zajęciami), jak również masz możlwiość połączenia dotychczasowej pracy z nauką programowania.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach wieczornych (wtorki/czwartki w godzinach 18-21) oraz w soboty w godzinach 9-17. W trakcie każdej edycji przewidzieliśmy również wolne weekendy, aby zregenerować siły :)

Szczegółowy harmonogram szkolenia otrzymasz od nas przed rozpoczęciem pierwszych zajęć.

Tak, jest to możliwe, ale zalezy nie tylko od nas, ale równiez Twojego zaangazowania i czasu poświęconego na naukę :) Nasz kurs jest szkoleniem intensywnym, kompleksowo przygotowującym do pierwszej pracy w branży IT, jednak to również od Ciebie zależy, jak szybko po jego zakończeniu rozpoczniesz pracę jako junior. Nasi kursanci rozpoczynają swoją pierwszą pracę w IT po zakończeniu kursu lub w perspektywie kilku miesięcy od jego zakończenia i jest to zależne przede wszystkim od zaangażowania w wykonywane projekty - praktyka, praktyka, praktyka.... :)

Nie martw się jednak - możesz liczyć na wsparcie naszych prowadzących również po zakończeniu właściwego szkolenia!

Czy wiesz, że: program naszego kursu narodził się kilka lat temu ze współpracy z firmami z krakowskiego rynku IT. Chcieliśmy stworzyć kompleksowy kurs front+backend, który pozwoli uczestnikom rozpocząć staż lub znaleźć pracę po jego zakończeniu jako Junior Developer, co z powodzeniem realizujemy. Program ulega Oczywiście cyklicznym uaktualnieniom, tak, abyś zawsze uczył się aktualnej wiedzy i technologii.

Tak, procedura reklamacji została opisana oraz jest ogólnie dostępna dla każdego z naszych kursantów pod adresem: procedura reklamacji

Regulamin szkoleń on-line: pobierz

Kodeks etyki Codebrainers sp. z o.o.: pobierz

Klauzula informacyjna dla kursantów: pobierz