ANALIZUJ DANE W PYTHONIE

Dołącz do naszego sprawdzonego kursu i naucz się programować w Pythonie.

DLACZEGO WARTO DOŁACZYĆ DO KURSU:


110 godzin szkolenia

Podczas naszego ok. 6 tygodniowego szkolenia, w kompleksowy sposób nauczysz się zarówno programowania w języku Python, jak również technik przetwarzania i analizy danych z wykorzystanie narzędzi takich jak: Jupyter, Anaconda, NumPy, pandas, matplotlib, Seaborn.

Pożądane na rynku kompetencje

Naucz się programować w języku Python i sql oraz wykorzystywać najpopularniejsze bilblioteki w celu analizy i wizualizacji danych!

Sprawdzone szkolenia

1000+ zadowolonych kursantów (od 2018 r.)
średnia ocena szkolenia: 4,6 / 5,0 (950+ ocen)
doświadczeni prowadzący - mentorzy praktycy z branży

DLACZEGO MY:


Nasz kurs jako JEDYNY NA RYNKU odbywa się w trybie hybrydowym (online + stacjonarnie),
pozwalającym połączyć systematyczność i elastyczność nauki z dotychczasową pracą / studiami.

Małe grupy szkoleniowe

Ucz się w najmniejszych na rynku grupach szkoleniowych (max. 8-12 osób), z podejściem nastawionym na rozwój indywidualnych umiejętności.

NAUKA POPRZEZ PRAKTYKĘ

Zdobywaj wiedzę poprzez pracę na realnych projektach i danych biznesowych, które pozwolą Ci łatwo wdrożyć się w naukę programowania w Pythonie.

Opieka mentora

Kontaktuj się z prowadzącym również poza zajęciami - m.in. w ramach dedykowanych dla grupy kanałów na Slacku.

Tryb wieczorowo-weekendowy

Połącz obecną pracę / studia z nauką programowania dzięki jedynej na rynku formule wieczorowo-weekendowej.

BRAK NAPOMPOWANYCH SZTUCZNIE GODZIN

Koncentruj się na istotnych treściach i umiejętnościach - wykorzystaj do maksimum swój czas poświęcony na naukę.

MENTORZY - PRAKTYCY

Nasi prowadzący to eksperci z branzy, którzy na co dzień pracują w zawodzie, co pozwala na bieząco aktualizować zagadnienia realizowane na kursie.


Spędziliśmy wiele godzin, aby stworzyć nasze autorskie programy szkoleń, pozwalające z powodzeniem rozpocząć pracę w branży IT.

Podczas naszych kursów nauczysz się zarówno programowania w Pythonie, jak i analizy i wizualizacji danych.
Wyjątkowa formuła hybrydowa (online + stacjonarnie) naszych kursów sprawia, że czujesz jak nowa wiedza otacza Cię na co dzień,
a spotkania stacjonarne pomagają lepiej przyswoić nową więdzę.


PODCZAS NASZEGO SZKOLENIA:


nauczysz się pisać własne skrypty i programy w Pythonie;

będziesz korzystać ze środowiska pracy analityka danych (Anaconda, Jupyter); ;

nauczysz się przetwarzania danych za pomocą bilbiotek Numpy oraz Pandas;

dowiesz się, jak wizualizować dane z wykorzystaniem matplotlib;

będziesz pozyskiwał dane z róznych źródeł;

poznasz teorię baz danych, wykorzystanie języka SQL w praktyce, oraz podstawy analizy danych;

Języki programowania, shell (bash), rola systemu operacyjnego, system kontroli wersji git, sposoby poruszania się po środowisku tekstowym.
Naprawdę solidna nauka podstaw programowania w języku Python: typy danych, wyrażenia warunkowe, debugging, funkcje, obsługa wyjątków, moduły i biblioteki, TDD. Wstęp do programowania obiektowego.
Tematyka projektowania relacyjnych baz danych oraz wykorzystania w praktyce języka SQL – definiowanie schematu bazy danych na podstawie wymagań, podstawowe oraz zaawansowane zapytania, filtrowanie, grupowanie, sortowanie, łączenie wyników.
Środowisko pracy analityka. Jupyter notebook, markdown, elementy notacji Latex. Manager pakietów Conda, pip, tworzenie wirtualnego środowiska
Podstawowe pojęcia statysyczne, stawianie własnych hipotez i wyciąganie wniosków poprzez interpretację wyników statystycznych w oparciu o realne dane biznesowe.
Przetwarzanie danych za pomocą bibliotek NumPy oraz pandas. Techniki skutecznego ładowania, przechowywania i manipulowania danymi, w tym web scrapping.
Wykorzystanie wieloplatformowej biblioteki matplotlib do wizualizacji danych, zbudowanej na tablicach NumPy. Wizualizacje, generowanie wykresów z poziomu pandas, podstawy analizy statystycznej i wnioskowania. Seaborn i inne narzędzia do wizualizacji.

TERMINY


Duża ilość godzin nauki na żywo oraz doświadczeni specjaliści z branży sprawiają, że nasze szkolenia to najlepszy dla Ciebie wybór (cena / jakość) spośród szkoleń oferowanych na rynku. Wybierz nasz topowy kurs - Python Data Science i zdobądź poządane kompetencje.

W ramach kursu otrzymujesz: małe grupy szkoleniowe / bezterminowy dostep do nagrań i materiałów / konsultacje i mentoring między zajęciami
/ certyfikat ukończenia kursu / zniżki na inne kursy.

Raty 0%

PYTHON
DATA SCIENCE

3 480 pln


 • Lokalizacja:
  Kraków
 • Start:
  26.10.2023 r.
  (ostatnie miejsca)
 • Liczba godzin / z trenerem:
  120 / 48 h
 • Poziom:
  od podstaw
 • Tryb:
  wieczorowo-weekendowy
  hybrydowy (online + stacjonarnie)
APLIKUJ

Dowiedz się więcej

Raty 0%

PYTHON
DATA SCIENCE

3 480 pln


 • Lokalizacja:
  Warszawa
 • Start:
  07.11.2023 r.
 • Liczba godzin / z trenerem:
  120 / 48 h
 • Poziom:
  od podstaw
 • Tryb:
  wieczorowo-weekendowy
  hybrydowy (online + stacjonarnie)
APLIKUJ

Dowiedz się więcej

Raty 0%

DATA SCIENCE
BOOTCAMP

10 480 pln


 • Lokalizacja:
  online
 • Start:
  24.10.2023 r.
  (ostatnie miejsca)
 • Liczba godzin / z trenerem:
  420 / 210 h
 • Poziom:
  od podstaw
 • Tryb:
  wieczorowo-weekendowy
  on-line (na żywo)
APLIKUJ

Dowiedz się więcej

FINANSOWANIE KURSU


Zdajemy sobie sprawę, że kurs programowania to inwestycja w siebie i swoją przyszłość, dlatego oferujemy wiele dogodnych możliwości sfinansowania Twojego szkolenia.

Jako jedyna szkoła oferujemy również zwrot wpłaconych rat w przypadku otrzymania dofinansowania kursu w trakcie jego trwania. Rozpocznij naukę już teraz, a dofinansowanie znajdź w trakcie kursu - pomożemy!

Raty 0%

Raty 0% bez żadnych kosztów
5/6/10 lub 20 rat 0%

Więcej

Niskie raty

Sfinansuj kurs niskimi ratami
od ok. 190 PLN/m-c (max. 60 rat)

Więcej

Dofinansowania

Program OPEN / Inwestuj w Rozwój
/ Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Więcej

Znajdź nas!


CodeBrainers Sp. z o.o.

ul. Długa 46/7,
31-146 Kraków

Telefon: 607-999-696 / 574-730-192 (jeśli nie damy rady odebrać - oddzwonimy :) )
E-mail:
krakow@codebrainers.pl
Nr instytucji szkoleniowej:
2.12/00009/2020

Kontakt


NASI MENTORZY


Bartek Bilski

Data Scientist

Absolwent studiów magisterskich w Data Science na Uniwersytecie w Bath, z zapleczem w matematyce i statystyce. Obecnie pracujący jako Data Scientist w start-upie w Wielkiej Brytanii. Entuzjasta sztucznej inteligencji, nauki i brazylijskiego jiu jitsu.

Mikołaj Leszczuk

QoE Senior Specialist

Karierę rozpoczął w Comarch jako kierownik działu technologii multimedialnych. Profesor AGH, autor i współautor ponad 191 publikacji naukowych. Miłośnik szeroko pojętych systemów przetwarzania danych, ze szczególnych uwzględnieniem QoE.

Szymon Budziak

Data Scientistt

Data Scientist i Software Developer w Transmission Dynamics Poland, programista i inżynier systemów ACK Cyfronet przy komputerach HPC. Pasjonat programowania, sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego, kryptowalut oraz blockchain. Prywatnie również trener tenisa ziemnego.

Kamil Bartocha

Test Automation Engineer

Test Automation Engineer w Consult Red, absolwent matematyki stosowanej z kilkuletnim doświadczeniem w wykorzystaniu języka Python i towarzyszących mu frameworków, w tym w Nokii. Amator sportu, fan kaw speciality i zimnych pryszniców.

Mikołaj Kucharski

Data Engineer

Pracuje w Ernst & Young, gdzie zajmuje się zagadnieniami z pogranicza data engineeringu, data science i sztucznej inteligencji. Głównymi narzędziami jego pracy są Python, SQL, pyspark i technologie chmurowe. Jego obszarem zainteresowań są w głównej mierze konwolucyjne sieci neuronowe i ich zastosowanie w analizie.

Cezary Wenta

Fullstack Developer

Programista Python, php, JS. PHP Developer w Millenium Studio, Frontend oraz Fullstack Developer w Quantoo Sp. z o.o. 2 krotny laureat konkursu Politechniki Łódzkiej (InfoSukces) oraz stypendysta fundacji Lesława Pagi.

FAQ

Przeprowadziliśmy już 15 edycji naszego kursu Fullstack Developer Bootcamp (oraz wiele innych szkoleń :) ), z powodzeniem pomagając wejść do IT naszym kursantom. Stawiamy na KONKRETY:
- intensywne szkolenie
- małe grupy
- kompleksową wiedzę
- aktualne technologie
- sprawdzonych prowadzących z doświadczeniem w branży
co sprawia, iż po zakończeniu szkolenia możesz z powodzeniem rozpocząć staz lub pracę jako junior developer.

Co istotne, nasz kurs to jeden z nielicznych kursów fullstackowych, pozwalający następnie na rozpoczęcie pracy zarówno jako junior front lub back-end developer, w zależności od tego, w czym czujesz się pewniej.

Program kursu dobrany został w taki sposób, aby od podstaw wprowadzać uczestników w coraz trudniejsze zagadnienia, a jednocześnie przekazać kompleksową wiedzę pozwalającą na tworzenie nowoczesnyc stron i aplikacji webowych.

Przystępując do szkolenia nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w programowaniu - przed startem przeprowadzimy jednak z Tobą rozmowę, aby poznać Twoje oczekiwania i predyspozycje :)

Kurs sfinansować możesz zarówno poprzez wpłatę własną (otrzymasz dodatkowy rabat), jak również rozłożyć jego cenę na bezplatne raty 0%.

Istnieje również możliwość uzyskania dofinansowania w ramach wielu programów wspierajacych naukę (Kierunek Kariera, Kierunek Kariera Zawodowa, mBonyPlus, BOny Łódzkie, KFS, program OPEN, Inwestuj w Rozwój itd.) Aby poznać szczegóły aktualnych opcji dofinansowań - po prostu skontaktuj się z nami :)

 • cena standardowa to 11.480 PLN za 420h szkolenia;

Oczywiście - oferujemy wiele dogodnych platnośći ratalnych, począwszy od rat bezpośrednio u nas, przez raty 0%, skończywszy na niskich ratach (do 60 rat).

Pamiętaj, iż jest to inwestycja w siebie, która bardzo szybko zwraca się po rozpoczęciu pierwszej pracy.

Nasze kursy prowadzimy w formule wieczorowo-weekendowej, gdyż jest to najbardziej efektywna forma nauki na bootcampie. Podczas kursu uczysz się systematycznie (brak dłuższych przerw pomiędzy zajęciami), jak również masz możlwiość połączenia dotychczasowej pracy z nauką programowania.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach wieczornych (wtorki/czwartki w godzinach 18-21) oraz w soboty w godzinach 9-17. W trakcie każdej edycji przewidzieliśmy również wolne weekendy, aby zregenerować siły :)

Szczegółowy harmonogram szkolenia otrzymasz od nas przed rozpoczęciem pierwszych zajęć.

Tak, jest to możliwe, ale zalezy nie tylko od nas, ale równiez Twojego zaangazowania i czasu poświęconego na naukę :) Nasz kurs jest szkoleniem intensywnym, kompleksowo przygotowującym do pierwszej pracy w branży IT, jednak to również od Ciebie zależy, jak szybko po jego zakończeniu rozpoczniesz pracę jako junior. Nasi kursanci rozpoczynają swoją pierwszą pracę w IT po zakończeniu kursu lub w perspektywie kilku miesięcy od jego zakończenia i jest to zależne przede wszystkim od zaangażowania w wykonywane projekty - praktyka, praktyka, praktyka.... :)

Nie martw się jednak - możesz liczyć na wsparcie naszych prowadzących również po zakończeniu właściwego szkolenia!

Czy wiesz, że: program naszego kursu narodził się kilka lat temu ze współpracy z firmami z krakowskiego rynku IT. Chcieliśmy stworzyć kompleksowy kurs front+backend, który pozwoli uczestnikom rozpocząć staż lub znaleźć pracę po jego zakończeniu jako Junior Developer, co z powodzeniem realizujemy. Program ulega Oczywiście cyklicznym uaktualnieniom, tak, abyś zawsze uczył się aktualnej wiedzy i technologii.

Tak, procedura reklamacji została opisana oraz jest ogólnie dostępna dla każdego z naszych kursantów pod adresem: procedura reklamacji

Regulamin szkoleń on-line: pobierz

Kodeks etyki Codebrainers sp. z o.o.: pobierz

Klauzula informacyjna dla kursantów: pobierz